युवापुस्ता र अभिभावकले हेर्नै पर्ने संदेशमुलक लघुफिल्म “लत एक एडिक” सार्बजनिक

२३ भाद्र २०७६, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
39 Shares


सुदिप गौतम- बुटवल/पछिल्लो समयका व्यस्त अनि जल्दाबल्दा युवा निर्देशक दिपक परियार ले निर्देशन गरेको लघु चलचित्र “लत एक एडिक्ट ” सार्बजनिक भएको छ । देशका बलिया खम्बाको रुपमा रहेका युवाहरु कलिलै उमेरमै गलतबाटोमा फस्दा परिवार र समाझलाई पर्ने असरका बारेमा फिल्म निर्माण गरिएको हो ।

उक्त लघुफिल्म लाई सबैले मनपराउने आफुले बिस्वास लिएको निर्देशक दिपक परियारले बताए ।लघु चलचित्रमा सपना परियार, लक्ष्मण कालिराज, नबिन परियार, बिष्णु पाण्डे, भुवन खडका बन्दना केसी , सुदिप गौतम, बिनोद सुनार र बिनय उदय लगायतका कलाकारहरु को अभिनय रहेको छ । चलचित्रको कथा सिड गौतम ले लेखेका हुन् भने निर्माता नबिन रहेका छन उक्त लघु चलचित्र माउन्टेन फिल्म्स को आधिकारिक युट्युब च्यानल देखि रिलिज गरिएको हो । यस पछि लगत्तै चलचित्र सागर, फ्रड, धुम्ली सन्त्रास लगातका चलचित्र रिलिजको तयारीमा रहेको निर्देशक दीपक बताउछन ।हेर्नुहोस उक्त लघु चलचित्र

 

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • कट्रिनाको नाम सुनेपछि उठ्दै सिट्ठी र ताली बजाउन थाले सलमान
  • वैदेशिक रोजगारीको नाममा ठगी गर्ने एक जना पक्राउ
  • खोपबारे जान्नैपर्ने कुरा : कुन खोप कहिले ?
  • पशुपतिनाथ मन्दिरको प्रवेशद्वार अगाडि शंकास्पद वस्तु फेला, सेनाद्वारा डिस्पोज
  • डा. कार्कीलाई नेपाली जनसम्पर्क समिति अमेरिकाले बुझायो ज्ञापनपत्र
  • सिद्धार्थ मेमोरियललाई नगर स्तरीय हाजिरि जवाफ प्रतियोगिताको उपाधि
  • सामुदायिक बिद्यालय सम्मेलनमा नेपालको प्रतिनिधित्व सोमनाथले गर्ने
  • आधाभन्दा बढी विद्युतको स्रोत नवीकरणीय उर्जा
  • संसारकै अग्लो भवन बुर्ज खलिफामा आज नेपाली झन्डा देखिने
  • नक्कली भारतीय रुपैयाँ सहित २ जना पक्राउ