लाईभ दोहोरीमा कमला घिमिरे र राजु परियारको दोहोरीले सबैको रेकर्ड तोड्यो हेर्नुहोस भिडियो

२५ भाद्र २०७६, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
114 Shares


बुटवल – धादिंगको सांकोषमा फुलेको एउटा प्रतिभा जस्ले पछिल्लो समय सामाजिक सन्जाल र युटुब मिडियामा आफ्नो प्रतिभाले सबैलाई चकित पारिरहेकी छिन् । कमला घिमिरे नानीको पछिल्लो लाईभ दोहोरी भिडियोले युटुबमा रकेर्ड बनाएको छ । राजु परियारसंग उनले इन्द्रेणी कार्यक्रममा गाएको गज्जबको दोहोरीले २ दिनमै १३ लाख भन्दा बढि भ्युज पाईसकेको छ । कुनै पनि लाईभ दोहोरीको भिडियोले १० लाख भन्दा माथिको भ्युज पाएको यो पहिलो पटक हो ।

दर्शकबृन्द धादिंगको सांकोषमा भएको एक तीज कार्यक्रममा ११ बर्षे कमलाले रहर गर्दै आफ्नै गाउंका दाई अमृत सापकोटासंग म पनि दोहोरी गाउंछु भन्दै गलबन्दी भाकामा रमाईला टुक्काहरु प्रयोग गर्दै दोहोरी भिडिन् । उक्त भिडियोलाई मोबाईलले खिचेर अमृतले आफ्नो युटुब च्यानलमा राखे । पछि फेसबुकमा कमलाको उक्त भिडियो यसरी भाईरल भयो कि अमृतले पनि सोचेका थिएनन् त्यसो होला भनेर ।अहिलेसम्म यो सानो उमेरमा यस्तो क ला बोकेकी नानीलाई नदेखेका सारा नेपालीले उनको कलाको सम्मान गर्दै भिडियोलाई सक्दो शेयर गरे । पछि उनको घरसम्मै बिभिन्न युटुब च्यानलका साथीहरु पुगे । भाईरल भईसकेकी कमलालाई अझै चर्चामा ल्यायन ती भिडियोहरुमा उनले गाएको अरु थप दोहोरीका भाकाहरुले सहयोग पुर्यायो ।  हेर्नुहोस भिडियो

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया