लाईभ दोहोरीमा कमला घिमिरे र राजु परियारको दोहोरीले सबैको रेकर्ड तोड्यो हेर्नुहोस भिडियो

२५ भाद्र २०७६, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
114 Shares


बुटवल – धादिंगको सांकोषमा फुलेको एउटा प्रतिभा जस्ले पछिल्लो समय सामाजिक सन्जाल र युटुब मिडियामा आफ्नो प्रतिभाले सबैलाई चकित पारिरहेकी छिन् । कमला घिमिरे नानीको पछिल्लो लाईभ दोहोरी भिडियोले युटुबमा रकेर्ड बनाएको छ । राजु परियारसंग उनले इन्द्रेणी कार्यक्रममा गाएको गज्जबको दोहोरीले २ दिनमै १३ लाख भन्दा बढि भ्युज पाईसकेको छ । कुनै पनि लाईभ दोहोरीको भिडियोले १० लाख भन्दा माथिको भ्युज पाएको यो पहिलो पटक हो ।

दर्शकबृन्द धादिंगको सांकोषमा भएको एक तीज कार्यक्रममा ११ बर्षे कमलाले रहर गर्दै आफ्नै गाउंका दाई अमृत सापकोटासंग म पनि दोहोरी गाउंछु भन्दै गलबन्दी भाकामा रमाईला टुक्काहरु प्रयोग गर्दै दोहोरी भिडिन् । उक्त भिडियोलाई मोबाईलले खिचेर अमृतले आफ्नो युटुब च्यानलमा राखे । पछि फेसबुकमा कमलाको उक्त भिडियो यसरी भाईरल भयो कि अमृतले पनि सोचेका थिएनन् त्यसो होला भनेर ।अहिलेसम्म यो सानो उमेरमा यस्तो क ला बोकेकी नानीलाई नदेखेका सारा नेपालीले उनको कलाको सम्मान गर्दै भिडियोलाई सक्दो शेयर गरे । पछि उनको घरसम्मै बिभिन्न युटुब च्यानलका साथीहरु पुगे । भाईरल भईसकेकी कमलालाई अझै चर्चामा ल्यायन ती भिडियोहरुमा उनले गाएको अरु थप दोहोरीका भाकाहरुले सहयोग पुर्यायो ।  हेर्नुहोस भिडियो

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • पश्चिम नवलपरासीमा ११ जनाको आरडिटि रिपोर्ट पोजेटिभ
  • चुनौतीलाइ चाङ पन्छाउदै अघि बढ्दै सियारीका प्रेम पन्थि : कृषी…
  • रुकुम हत्याकाण्डका दोषीलाई कारवाही नहुदा सम्म खवदारी जारी रहन्छ :…
  • संविधान संशोधनका पक्षमा मतदान गर्ने कांग्रेसको निर्णय
  • अमेरिकाका दर्जनौं शहरहरूमा हिंसा भड्किएसँगै सैन्य प्रहरी तैनाथ
  • आज मात्र थप १८९ जनामा कोरोनाको संक्रमण पुष्टि,भएसंगै संक्रमितको संख्या…
  • क्वारेन्टिनमा बसेकी बाजुराकी महिलाले बच्चा जन्माईन
  • किसानको तरकारी नगरपालिकाबाट खरिद बिक्री
  • क्वारेन्टाइन बसेर घर जाने प्रवासीलाई सित्तैमा कण्डम
  • स्कुल अफ डेमोक्रेसीको संरचना प्रदेश र जिल्ला तहमा ! गण्डकी…