एनआरएनए महासचिवमा डा।शर्माको दाबेदारी

२५ भाद्र २०७६, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
25 Shares


एजेन्सी –गैरआवासीय नेपाली संघका सल्लाहकार डा।हेमराज शर्माले आगामी कार्यकालका लागि महासचिवमा उम्मेदवारी दिने घोषणा गरेका छन्। एक अपिल जारी गर्दै संस्थामा अनुभवी व्यक्तिको आवश्यकता महसुस भएकाले आफू चुनाबी मैदानमा आउनु परेको उनले प्रस्ट्याएका छन्।‘अहिलेसम्म मैले बाहिर बसेरै काम गरेर देखाएँ। अहिले संस्थालाई मजस्ता अनुभी व्यक्तिको आवश्यकता महसुस भइरहेकाले चुनाबी मैदानमा जाने निर्णय गरेको छु’, उनले भनेका छन्।

डा।शर्मा वेलायतस्थित लिभरपुल विश्वविद्यालयमा रसायनशास्त्रका प्राध्यापक हुन्। १० जनाभन्दा बढी विद्यार्थीको विद्यावारिधि सुपरभाइज गरिसकेका उनको नेतृत्वमा सन् २०१८ काठमाडौं विश्वविद्यालयमा अन्तर्राष्ट्रिय सम्मेलन भएको थियो।संघको नयाँ विधान ९२००७ मा परिमार्जित को खाका र नियमावलीका मस्यौदाकार समेत रहेका उनले सचविचार एवं साथीहरुको प्रेरणाले महासचिवमा उम्मेदवार बन्न लागेको उललेख गरेका छन्।मैले धेरै सोचविचार गरेर नै चुनावमा जाने र महासचिव पदमा उठ्ने निर्णय गरेको हुँ मभन्दा दक्ष साथीहरु महासचिवको लागि मैदानमा आउनुहुन्छ भने सम्वाद गर्न सकिन्छ अन्यथा मैदानबाट हट्ने कुरा हुँदैन’, उनले भनेका छन्, ‘हाल कार्यसमितिमा रहेका साथीहरुलाई विस्थापित गरेर वा कसैलाई अप्ठ्यारोमा पार्न म चुनावमा आउन खोजेको होइन आ–आफ्नो योगदान, दक्षता र अनुभवअनुसार पदमा बस्न तयार हुने हो भने सबै साथीहरुले स्पेस पाउनु नै हुनेछ।’

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • डब्लु आइसीसीद्धारा खेलकुद तथा विविध साँस्कृतिक कार्यक्रम गर्ने
  • “प्रचण्डले तपाई मन्त्रीबाट हट्नुपर्छ भनेपछि म मन्त्रिपरिषद बैठक जान छाडे”:आपुर्ति…
  • डब्लुएमएसी वल्र्ड कप ब्रेबेन्च ओपन च्याम्पियनसीपमा ७ पदक
  • फेसबुकलाई चुनौती दिन आयो ‘डब्लूटीस् सोसल’
  • बझाङमा गयो ५ दशमलव ७ रेक्टर स्केलको भूकम्प
  • जनताका पिरमार्काप्रति सरकार पुरै उदासीन छ, उपनिर्वाचन कांग्रेसले जित्छः डा.…
  • पौषमा छैठौं स्याङ्जा महोत्सव हुने
  • स्वीडेनको पुनर्चक्रण विधि यति गज्जबको, देशमा सकियो फोहोर
  • के हो रातो सागसब्जी?जाडोयाममा मुटु जोगाउन रातो फलफूल र सागसब्जी
  • भारतबाट विवाह गर्न सौराहा आउँछन् भारतीय