अध्यक्ष कृष्णप्रसाद तिमिल्सीनाको हृदयघात कारण निधन

२८ भाद्र २०७६, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
129 Shares


पाल्पा- पाल्पाको सुर्योदय टेलिभिजनका अध्यक्ष कृष्णप्रसाद तिमिल्सीनाको युवाअवस्थामै निधन भएको छ । गएराती हृदयघात भएर उहाँको ४० बर्षको उमेरमा निधन भएको हो ।पाल्पा सदरमुकाम तान्सेनको बारुदखानमा रहेको आफ्नै निवासमा हृदयघात भएपछि उहाँलाई तत्कालै लुम्विनी मेडिकल कलेज प्रवास लगिएकोमा केहीबेरमै निधन भएको चिकित्सकहरुले घोषणा गरेका थिए ।झण्डै ७ बर्षदेखि टेलिभिजनको अध्यक्ष रहनु भएका तिमिल्सीना तान्सनेस्थीत मिसन अस्पतालको नसिङ्ग कलेज, मेलेनियम कलेज लगायतमा लामोसमयदेखि गणित विषयको प्राध्यापक समेत हुनुुहुथ्यो ।

पाल्पाको रामपुर नगरपालिका वडा नं। १० हेक्लाङ्ग स्थायी घर भएका तिमिल्सीना श्रीमतीसँगै तान्सेनमा बस्दै आउनु भएको थियो । भद्र, मिलनसार, मेहनेती र सकारात्मक सोँच भएका तिमिल्सीना तानसेनमा आशा लाग्दो सामाजिक तथा बौद्धिक युवाका रुपमा चिनिनुुहुन्थ्यो ।उहाँको शव आजै आफ्नै गाँउ हेक्लाङ्ग लगेर अन्त्यष्टी गरिने र लैजानका लागि गाउँबाट परिवारका सदस्य तथा गाँउलेहरु तान्सेन आउदै गरेको उहाँका आफन्तले बताएका छन् ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • प्रदेशको स्थायी राजधानी बुटवल नै हुनुपर्छः खाँण
  • दीप बोर्डिङमा खाजा महोत्सव सम्पन्न
  • मणिग्राममा ब्यापार मेलाको उद्घाटन गर्दै खांण
  • सिरहाको कर्जनहामा आगोमा जलेर एक बालिकाको ज्यान गयो
  • जुनियर ट्यालेण्ट शो कुमुदीनी ईग्लिश बोर्डिंग स्कुलमा सम्पन्न
  • संस्थाको आयोजनामा बिद्यालय स्तरीय चित्रकला प्रतियोगिता सम्पन्न
  • कांग्रेसभित्रको विवाद समाधान , निर्वाचन कार्यतालिका हेरफेर हुने
  • संस्थागत भ्रष्टाचारलाई सरकारले नियन्त्रण गर्न सकेन : सभापती शाह
  • आफ्नै बिहेको निम्तो बाँडेर फर्किदा रमिताको मृत्यु !
  • विवादित पात्रलाई सभामुख बनाउन लागेको भन्दै राष्ट्रपतिका सल्लाहकार प्यकुरेलले दिए…