शेर्पा किदुग अमेरिकाको आयोजनामा “टोल छिमेक सफाई अभियान” सम्पन्न

२९ भाद्र २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
30 Shares


अमेरिका –शनिबार शेर्पा किदुग अमेरिकाले न्यूयोर्कका नगर परिषद सदस्यDaniel Dromm; Costa Costantinides  र न्यूयोर्क राज्यको विधानसभा सदस्य Catalina Cruz सँग सहकार्य गरी न्यूयोर्कको ज्याक्सनहाईट्समा टोल छिमेक सरसफाई तथा सडक सौन्दर्यकरणको लागि फूल रोप्ने काम सम्पन्न गर्यो ।न्यूयोर्क स्थित शेर्पा किदुग अमेरिकाको भवन अगाडि किदुगका पदाधिकारी सदस्यहरुस स्थानीय नेपाली समुदायस पत्रकारस बिभिन्न नेपाली संघसंस्थाका प्रतिनिधीहरुस समाजसेवीहरुस माथि उल्लेखित काउन्सिल मेम्बर्स र एसेम्ब्ली मेम्बर आदि भेलाजम्मा भै किदुग भवन अगाडिको सडक हुदै ज्याक्सनहाईट्सको बजार एरिया सरसफाई गरियो

आफ्नो घर आँगन, टोल एरिया आफैले सफा राख्नुपर्छ भन्ने सांकेतिक अभियानको रुपमा शेर्पा किदुगले गतवर्ष सन् २०१८ देखि यो सरसफाई कार्यक्रम आयोजना गर्न शुरु गरेको हो ।नेपाली समुदाय लगायत अन्य समुदाय समेतले यो कार्यलाई प्रसंशनीय भनेका छन् ।सरसफाई कार्यक्रम सकिएपछि किदुगका अध्यक्ष उर्गेन शेर्पाले सहभागी सबैलाई धन्यवाद ज्ञापन गर्नु भएको थियो ।सहभागी हरुलाई शेर्पा किदुग अमेरिकाले साईज अनुसारको निस्शुल्क टिसर्ट वितरण गर्नुका साथै चिया खाजा पानीको व्यवस्था गरेको थियो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • बाँकेमा गाडी दुर्घटना हुदा ११ जनाको मृत्यु भयो
  • आज सोमबारको राशिफल
  • स्याङ्जा र तनहुँका थप तीन जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि
  • यसै वर्षको अन्तमा कोरोनाको भ्याक्सिन विश्वबजारमा आउने दाबी
  • निःशुल्क पीसीआर परीक्षण गर्न सर्वोच्चको आदेश
  • अमेरिकामा चारसय स्वास्थकर्मीलाई नेपालीले खुवाए खाना
  • बुटवलको कोरोना विशेष अस्पतालबाट निको भएर चार जना घर फर्किए
  • नवलपरासीमा नंया प्रहरी प्रमुख आएसंगै तस्करहरुको भागाभाग
  • लकडाउन लम्ब्याउने हो भने नागरिकहरुको हेरचाह गर्ने सम्पूर्ण जिम्मेवारी राज्यले…
  • आँधिखोला लघुवित्त वित्तिय संस्था द्वारा प्रदेश–५को विपद् ब्यवास्थापन राहत कोषमा…