रोटरी क्लब अफ बुटबल डाउनटाउनद्वारा बिद्यालय स्तरिय वतृत्वकला सम्पन्न

३ आश्विन २०७६, शुक्रबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


बुटवल – रोटरी क्लब अफ बुटबल डाउनटाउनले सामाजिक विषयमा रोटरीको भुमिका भन्ने विषयमा बिद्यालय स्तरिय बतृत्वकला सम्पन्न गरेको छ । रोट्¥याक्ट क्लब अफ बुटवल रामापिथेकस, रोट्¥याक्ट क्लब अफ बुटबल डाउनटाउन, रोट्¥याक्ट क्लब अफ सिनर्जीको संयुक्त आयोजनामा भएको कार्यक्रममा रुपन्देहीका १० वटा विद्यालयबाट सहभागि भएका थिए । कार्यक्रममा प्रथम स्थान क्यानन बोर्डिङ स्कुल, द्धितिय स्कलर्स होम बोर्डिङ स्कुल र तेस्रो स्थान दिप बोर्डिङ स्कुलले प्राप्त गरेका छन् ।

कार्यक्रममा बोल्दै रोटरी डिष्ट्रीक अवार्ड कमिटी चियर नुगल आनन्द वैद्यले रोटरी क्लबहरुले सामाजिक क्षेत्रमा निकै ठुलो महत्वपूर्ण भुमिका खेलेको बताए । रोटरी क्लबहरुले शिक्षा स्वास्थ्य खेलकुद लगायतका विभिन्न बिषयहरुलाई प्राथामिकताका साथ अगाडी बढाएको बताए । कार्यक्रममा रोटरी डिष्ट्रीकका एसिष्टेन्ट गभर्नर इन्द्र रिसाल, राजेन्द्र ढकाल, पूर्व अध्यक्ष जिवन अधिकारी, पिताम्वर ज्ञवाली लगायतले मन्तव्य राखेका थिए । कार्यक्रम रोटरी डाउनटाउनका अध्यक्ष तुल्सी घिमिरेको अध्यक्षता तथा बाबुराम बञ्जाडेको संचालनमा सम्पन्न भएको थियो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया



ताजा समाचार

  • नवीन औद्योगिक कदर बहादुर रीता मा.वि. द्वारा मंगलबार नव आगन्तुक…
  • त्रिभुवन विश्वविद्यालय अन्तर्गत वी.ए. पहिलो वर्ष, अँग्रेजी विषयको परिवर्तित पाठ्यक्रमको…
  • आज थप ३०९३ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि
  • खाद्य स्वच्छता तथा मासुजन्य पदार्थ विक्री बितरण सम्बन्धी छलफल
  • केक काटेर होइन सामाजिक काम गरेर मनाउनु पर्छ जन्मदिन :…
  • नेपाल विद्यार्थी फोरम (लोकतान्त्रिक) को पूनर्गठित कार्यसमितिको नाम सार्वजनिक, सभापतिमा…
  • कोरोना संक्रमितप्रति जिम्मेवार बन्दै तिलोत्तमा ,शव व्यवस्थापनको जिम्मादेखि निःशुल्क पिसिआर…
  • मिलन र बिछोडको दोसाँध बैगुनी २ बजारमा
  • आहत मा राहत कार्यक्रम लाई बुद्धि सुवेदीको सहयोग,
  • एनआरएनए स्पेन द्वारा स्वर्गिय भबिस्यता न्यौपानेको परिवारलाई आर्थिक सहयोग हस्तान्तरण