रुपेश न्यौपानेको तिज कोसेलि:अमेरिकामा

९ भाद्र २०७५, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
5 Shares


संगीतमा रुची राख्नेहारुलाई के देश के बिदेश रुपेश न्यौपाने र उनको शमुहले नेपाली संगीतलाई माया गर्ने दर्शक हरुका लागि नयाँ तिज कोशेली अमेरिकामा लिएर आएका छन् त्यस्तै यस गीतमा सब्द संगीत भरेका सुर्य न्यौपाने अस्ट्रेलियामा बस्दै आएका छन् बिगत लामो समय देखि गीत संगीतमा श्रोता दर्शकको मिठो माया पाएका सुर्य न्यौपानेले उत्कृष्ट गीतहरु प्रस्तुत गर्दै आएका छन्

अतन्त्यै सरल स्वभाभका रुपेश न्यौपाने नेपलबाट एम बि ए सकेर पी एच डि गर्नका लागि अमेरिका गएका हुन् मन परेका छन् भन्ने पन्चेबाजाको गित गाए पछि उनको चर्चा चुलिएको हो उनि भन्छन मेरो अध्यन सके पछि नेपालमै फर्केर गित संगीतका साथै सामाजिक कार्य गर्छु
नेपालमा एक छत्र राज गरेका बब्बु थापालाई पनि गित संगीतको नशाले छाडेन उनले निर्देशन गरेको यस गीतमा पवन सिंखडाले छायांकन तथा सम्पादन गरेका छन् शालिग्राम इन्टरतेंमेंटको प्रस्तुति रहेको यस तिज गीतमा रुपेश न्यौपाने र टिका पुनले स्वर भरेका छन्
अमेरिकामा आफ्नै व्यापार ब्यबसाय संचालन गर्दै आएका दम्पति दिनेश भट्टराई र मंजु भट्टराईले यस गितमा कम्मर मर्काएक छन् अमेरिकाको देन्वर कोलोराडोमा छायांकन गरिएको यस गीतमा अमेरिकामा बस्दै आएका नेपाली चेलीहरुको प्रस्तुति देख्न सकिन्छ

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • मर्चवारीमा समाजवादीको गाउंपालिका समिति गठन
  • पश्चिम सरावल १ मा दोस्रो वडाध्यक्ष कप पुरुष फुटबल प्रतियोगिता…
  • श्रीमद् भागवत पितृमोक्ष धनधन्याञ्चल सप्ताह ज्ञान महायज्ञ तेस्रो दिन पनि…
  • साना किसान कृषि सहकारी सस्थां लिमिटेडको १७औ साधारण सभा सम्पन्न
  • बर्दघाटमा एक दिने निशुल्क स्वास्थ्य शिविर सम्पन्न
  • आदिकवि भानुभक्त आचार्यको स्मृतिमा बन्यो – ‘रामायण भवन’
  • धनुषा बम विस्फोटमा परी मृत्यु भएका इन्स्पेक्टर दाहालको आर्यघाटमा अन्त्येष्टि
  • सहकारीको ३० प्रतिशत लगानी कृषिमा अनिवार्य गरिंदै
  • विवाह भोजको खर्च धुर्मुस सुन्तली फाउन्डेसनलाई सहयोग गर्ने नव दम्पती
  • चक्कु प्रहार गरी तिलोत्तमा निवासी परीयारको हत्या