गाई मारेको अभियोग लागेका फरार बिजय समातिए

११ आश्विन २०७६, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
14 Shares


पर्वत – पर्वतको बिहादी गाउँपालिकामा गाई मारेको अभियोग लागेका फरार प्रतिबादीलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्वतले पक्राउ गरेको छ । पर्वतको महाशिला गाउँपालिका वडा नं २ भोक्सिङ्ग घर भै बिहादी गाउँपालिका वडा नं १ बाच्छामा बस्दै आएका कुमार बिन्दास भन्ने बिजय नेपालीलाई पोखराको शहीदचोकबाट पक्राउ गरेको हो ।

नेपालीले गएको जेठ २७ गते बिहादी गाउँपालिका १ बाच्छाका गम्भीरसिंह गुरुङ्गको गोठमा बाँधी राखेको गाईलाई घरेलु हतियार प्रयोग गरेर बध गरेपछि स्थानियले देखेका कारण भागेका थिए । उनका बिरुद्ध पर्वत जिल्ला अदालतमा पशु सम्बन्धी कसूरमा मुद्दा चलेकोछ ।

फरार प्रतिबादी पक्राउ गर्ने अभियानका क्रममा वडा प्रहरी कार्यालय बैदामबाट खटिएको प्रहरी समेतको सहयोगमा पोखराको शहीदचोकमा सडकमा हिडिरहेको अवस्थामा पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्वतले जनाएको छ । फरार प्रतिबादी नेपालीलाई पर्वत जिल्ला अदालतले २ लाख धरौटी माग गरेकोमा धरौटी रकम बुझाउन नसकेपछि पूर्पक्षको लागि कारागार चलान गरिएको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • बुटवलमा फागनु २१ देखि प्रथम प्रादेशिक घरेलु महोत्सव
  • मिडिया र मिडियाकर्मीमा रुपान्तरण जरुरी
  • कसरी आनन्दसँग यौन सम्पर्क गर्ने ?
  • प्रधानमन्त्रीलाई गगनको प्रश्न– आँखा नचिम्ल्याई प्रश्नको जवाफ दिने हिम्मत किन…
  • माथागढिमा कांग्रेसको अन्तर्कृया , ‘गाउँ जाउ गाउँमै रमाऔँ ,एक ब्यक्ती…
  • जुनियर युवा रेडक्रसको ४०औं राष्ट्रिय गोष्ठी सम्पन
  • कांग्रेसद्वारा फागुन १५ गते चितवन बन्द (बिज्ञप्ती)
  • नेपाली कांग्रेसका केन्द्रीय सदस्य धनराज गुरुङ लाई जिपी कोइराला फाउन्डेसन…
  • विप्लवनिकट विद्यार्थी संगठनद्वारा फागुन १४ गते शैक्षिक हड्ताल
  • अब विवाह गरेकी छोरीलाई पनि अंशबापत जग्गाजमिन दिने