नेकपाले वडा कमिटिका पदाधिकरीहरुलाई एक कार्यक्रमका बीच सपथ ग्रहण गरायो

१४ आश्विन २०७६, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
20 Shares


रामु भुसाल/बर्दघाट -नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी नेकपा बर्दघाट वडा नम्बर ४ वडा कमिटिको आयोजनामा साविक माकर गाविस हाल बर्दघाट १ देखी ७ सम्मका वडा कमिटिका पदाधिकरीहरुलाई सपथ ग्रहण कार्यक्रम मंगलबार बर्दघाटमा सम्पन्न भएको छ । नेकपा वडा कमिटिका अध्यक्ष जनक रावलको अध्यक्षता एवं नेकपा प्रदेश नम्बर ५ का प्रदेश कमिटि सदस्य एवं पश्चिम नवलपरासी सघिंय निर्वाचन क्षेत्र नम्बर १ का ईनर्ज वृहस्पति अधिकारीको प्रमुख आतिथ्यता र सहईन्चार्ज रामानन्द यादवको विशिष्ट आतिथ्यतामा सम्पन्न भएको कार्यक्रममा नेकपा बर्दघाट

नगरपालिकाका नगर कमिटि अध्यक्ष ईन्द्र राना, जिल्ला कमिटि सदस्य एवं बर्दघाट सहमयोजक सरिता खनाल लगाएतले सपथ लिनुहुने सम्पुर्ण वडा कमिटिका पदाधिकारीहरु लगाएत सम्पुर्णलाई शुभकामना ब्यक्त गर्नुभएको थियो । कार्यक्रममा जिल्ला कमिटिका पदाधिकारी, नगर कमिटिका पदाधिकरी, वडा कमिटि लगाएत नेकपाका भातृ संगनका पदाधिकारीहरुको उपस्थिती रहेको थियो । नेकपा वडा नम्बर २ का वडाधयक्ष विष्नु बरालको स्वागत मन्तब्य रहेको कार्यक्रमको सञ्चालन कमिटिका सचिव कृष्ण भट्रार्यले गर्नुभएको थियो ।

 

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • क्ञ्चन गाउपालिकामा क्वारेन्टाइ हट्यो,संक्रमण रोकथाम गर्न सहयोग गर्ने सबैलाई गाउपालिका…
  • गणेशमान सिंहको स्मृतिमा नेबिसंघ द्वारा काठमाडौंमा दिप प्रज्वलन
  • सिरहाको लहानमा गणेश मान सिंहको स्मृति दिवस सम्पन्न
  • जनप्रतिनिधिद्वारा बाढी प्रभावित क्षेत्रको स्थलगत अनुगमन
  • नवलपरासीमा पनि मनाइयो राष्ट्रिय परिवार नियोजन दिवस
  • शैक्षिक क्षेत्र सुधारको माग गर्दै शिक्षामन्त्रीलाई संयुक्त विद्यार्थी संगठनको पत्र
  • (एमसिसी )  बुंँदा परिमार्जन गरेर भए पनि अनुमोदन हुन्छ :…
  • शुदोधन गाउँ पालिका २ बनगाइमा एक युवकको हत्या
  • तिलोत्तमामा विनाधितो सहुलियतपूर्ण कर्जा
  • रैना र हरभजन नखेल्दा चेन्‍नईले टिम कसरी मिलाउला ?