एनसेलको दसैं अफरः रिचार्जमा डेटा बोनस

१७ आश्विन २०७६, शुक्रबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
2 Shares


काठमाडौं – दसैंमा एनसेलले ग्राहकहरुले प्रत्येक एक सय रुपैयाँभन्दा माथिको रिचार्जमा डेटा बोनस प्रदान गरेको छ । एनसेल प्रालीले आफ्ना ग्राहकहरुका लागि दशैं अफर ल्याएको छ । यसअन्तर्गत एक सय रुपैयाँदेखि एक हजार रुपैयाँसम्मको प्रत्येक रिचार्जमा ग्राहकले रिचार्ज गरको रकमको आधारमा एक सय एमबीदेखि एक जीबीसम्म डेटा बोनस पाउनेछन् । यो योजना असोज १७ शुक्रबार बाट १५ दिनका लागि सञ्‍चालनमा रहने जनाइएको छ ।

यो योजनामा एक सय रुपैयाँ ब्यालेन्स रिचार्ज गर्ने ग्राहकले बोनस स्वरुप एक दिन समयावधि रहेको एक सय एमबी डेटा पाउने छन् । दुई सय रुपैयाँको रिचार्ज गर्नेहरुले दुई दिन समयसीमा रहेको दुई सय एमबी र तीन सय रुपैयाँको रिचार्जमा ग्राहकहरुले तीन दिनको समयावधि भएको तीन सय एमबी डेटा पाउने छन् । त्यसैगरी पाँच सय रुपैयाँको रिचार्जमा ग्राहकले पाँच दिन भित्र प्रयोग गर्न मिल्ने पाँच सय एमबी डेटा प्राप्त गर्नेछन् भने एक हजारको रिचार्जमा १० दिन समयसीमा रहेको एक जिबी डेटा पाउने एनसेलले जनाएको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • चौधरी फाउण्डेशनद्वारा मन्त्री बराल मार्फत अस्पताललाई भेन्टिलेटर हस्तान्तरण
  • तरूण विभागद्वारा कालिन्चोकका बाढीपिडितलाई राहत हस्तान्तरण
  • शेयर बजारमा अनलाइन प्रयोगकर्ता ५७ हजार
  • प्रदेश ५ को सामाजिक विकास मन्त्रालयका कर्मचारीलाई कोरोना संक्रमण पुष्टि
  • पश्चिम नवलपरासीमा शनिबार देखी एक हप्ता सम्म निषेधाज्ञ
  • लिखु तामाकोशी गाउँपालिकाका अध्यक्ष खड्का पक्राउ
  • रुपन्देहीमा थप ११ जनामा कोरोना संक्रमण
  • सिन्धुपाल्चोक पहिरो : चारको शव भेटियो, ३४ बेपत्ता
  • लायन्स क्लब अफ बुटवल जितगढीद्वारा गुल्मीका पहिरो पीडितलाई सहयोग !
  • घ्याल सुम्दो सेवा संस्था अमेरिकाको बैठक सम्पन्न,महासचिवमा छोन्जोम लामासहितका पदाधिकारीहरु…