एनसेलको दसैं अफरः रिचार्जमा डेटा बोनस

१७ आश्विन २०७६, शुक्रबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
2 Shares


काठमाडौं – दसैंमा एनसेलले ग्राहकहरुले प्रत्येक एक सय रुपैयाँभन्दा माथिको रिचार्जमा डेटा बोनस प्रदान गरेको छ । एनसेल प्रालीले आफ्ना ग्राहकहरुका लागि दशैं अफर ल्याएको छ । यसअन्तर्गत एक सय रुपैयाँदेखि एक हजार रुपैयाँसम्मको प्रत्येक रिचार्जमा ग्राहकले रिचार्ज गरको रकमको आधारमा एक सय एमबीदेखि एक जीबीसम्म डेटा बोनस पाउनेछन् । यो योजना असोज १७ शुक्रबार बाट १५ दिनका लागि सञ्‍चालनमा रहने जनाइएको छ ।

यो योजनामा एक सय रुपैयाँ ब्यालेन्स रिचार्ज गर्ने ग्राहकले बोनस स्वरुप एक दिन समयावधि रहेको एक सय एमबी डेटा पाउने छन् । दुई सय रुपैयाँको रिचार्ज गर्नेहरुले दुई दिन समयसीमा रहेको दुई सय एमबी र तीन सय रुपैयाँको रिचार्जमा ग्राहकहरुले तीन दिनको समयावधि भएको तीन सय एमबी डेटा पाउने छन् । त्यसैगरी पाँच सय रुपैयाँको रिचार्जमा ग्राहकले पाँच दिन भित्र प्रयोग गर्न मिल्ने पाँच सय एमबी डेटा प्राप्त गर्नेछन् भने एक हजारको रिचार्जमा १० दिन समयसीमा रहेको एक जिबी डेटा पाउने एनसेलले जनाएको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • बैतडीका एक सय चौहत्तर विद्यालय दरबन्दीविहीन
  • पुस ४ गतेदेखि संसदको हिउँदे अधिवेशन, सभामुखको निर्वाचन पहिलो कार्यसूची
  • राष्ट्रपतिज्यूद्वारा वाङ्मय शताब्दी पुरुष जोशीलाई चार लाख राशिको पृथ्वी प्रज्ञा…
  • अगरबत्ती धूवाँले हुनसक्छ ब्रेन ट्युमर तथा क्यान्सर , चुरोटको धूवाँभन्दा…
  • अन्तिमपल्ट भेट्न बोलाएर प्रेमिकाद्वारा प्रेमीको लिङ्ग छेदन
  • अब काठमाडौँमा भिक्षा माग्न नपाइने
  • बार एशोसिएसनको कार्यकारिणी परिषद बैठक बुटवलमा
  • रंगशालामा दर्शकमाथि बज्रियो प्रहरीको लाठी, पत्रकार पनि कुटिए
  • कोठाभित्र आमा–छोरीको शव फेला, बाहिरबाट ताला लगाएर हत्यारा फरार !
  • विश्व मानव अधिकार दिवसको अवसरमा प्रधानमन्त्री ओलीको शुभकामना सन्देश [पुर्णपाठ]