सामाजिक प्रेम कथामा आधारित लघु फिल्म सानो मन सार्बजनिक

२२ आश्विन २०७६, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
104 Shares


सुदिप गौतम – बुटवल/ पछिलो समयका व्यस्त निर्देशक पंकी सुरज द्वारा छायांकन निर्देशन र सम्पादन गरेको लघु फिल्म ” सानो मन”सार्बजनिक भएको छ ।सामाजिक प्रेम कथामा आधारित उक्त लघु फिल्मले राम्रो प्रतिक्रिया आफ्नो टिमलाई आएको निर्देशक पंकी सुरजले बताए । माया प्रेममा आउने उतारचडाब तथा जातीय विभेदलाई पनि जोड्न खोजिएको छ

उक्त लघु फिल्ममा भुवन खड्का, अर्जुन, पुजा दिपक, भविश्वर लगायतका कलाकारहरुको अभिनय रहेको छ ।पंकी सुरज र सफल क्रियसन बाट निर्माण भएको हो । निर्माता सुरज पछिल्लो समयमा भिडियो निर्माण गर्ने फोटोग्राफी ,भिडियो उत्पादन गर्ने लगायतका क्षेत्रमा क्रियासिल रहेका छन ।यस लगत्तै चलचित्र लब फर एबर र अन्य प्रस्तुतिहरु आउने सुरजले बताए ।नवलपरासी को सुनवलका सुरज फोटोग्राफी, निर्देशक र कलाकारितामा आफ्नो सपना रहेको उनले जनाए ।उनको त्यो सपना पुरा होस् हाम्रो शुभकामना । हेर्नुहोस हालसालै बजारमा आएको यो भिडियो ।सफलताको शुभकामना

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • नेविसंघ महामन्त्री युवराज पाण्डेयले मागे गृहमन्त्री बादलको राजीनामा
  • उद्योग बाणिज्य संघले आफ्ना सदस्य ब्यबसायीहरुको नि:शुल्क कोरोना विमा गर्ने
  • भीरकोट नगरपालिकामा २८ हप्ते आईपिएम कृषक पाठशाला सम्पन्न
  • मिडिया मैत्री बजेट आएन
  • मुलुकमा बढ्दै गईरहेको जातीय बिभेद बिरुद्ध धकधईका युवा
  • अस्पतालको लापरबाहीले सिरहामा एक महिलाको ज्यान गयो
  • कञ्चनमा निर्माणाधिन स्थलमा शौचालय नहुदा कामदारहरु खुल्ला दिसा गर्न बाध्य
  • बजेटले संस्थागत शिक्षालयलाई उपेक्षा गर्याे : शिक्षाविद
  • दोश्रो राष्ट्रिय महिला अधिकार दिवसको अवसरमा मन्त्रीद्धारा शुभकामना व्यक्त
  • रुकुम र देवदह घटनाको छानवीन गर्न समाजवादीको माग