गौरी जोशीले बुझाए ६१ जनाको छुट्टै लिष्ट

२२ आश्विन २०७६, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
39 Shares


अमेरिका । एनआरएन अमेरिकाले यस क्षेत्रका क्षेत्रीय संयोजकमार्फत आइसीसीमा पेश गर्नुपर्ने प्रतिनिधि सूची आइसीसीले फिर्ता गरिदिएपछि सुरु भएको अन्यौल चिर्दै संयोजक जोशीले अमेरिका क्षेत्रबाट ६१ जनाको सूची आइसीसीमा पेश गरेका छन् । जोशीले आइसीसी सदस्य प्रकाश सापकोटाको संयोजकत्वमा गठन गरेको समितिले सिफारिश गरेका ६१ जनाको नाम हिजो विजयादशमीको दिन आइसीसी सचिवालयमा पेश गरेका हुन् । आइसीसी अध्यक्ष भवन भट्ट र महासचिव डाक्टर बद्री केसीलाई सम्बोधन गरी पेश गरिएको सूचीमा समावेश ६१ जनालाई प्राथमिकतामा आधारमा डेलिगेट सूचीमा समावेश गर्न जोशीले सिफारिश गरेका छन् । विश्वस्त सूत्रका अनुसार आइसीसी सचिवालयले जोशीको सिफारिश अनुसारको नाम प्रतिनिधि सूचीमा दर्ता समेत भैसकेको छ ।

यता एनआरएन अमेरिकाले जोशीलाई बाइपास गरी संस्थाका सदस्य समेत नरहेका व्यक्तिहरुलाई प्रतिनिधिमा समेटेको भन्दै कार्य समितिका बहुमत सदस्यहरुले विरोध गरेपछि आरसी जोशीले यस बारेमा आइसीसीमा जानकारी गराएका थिए । आइसीसीले सो सूची आरसी जोशी मार्फत पेश गर्नुपर्ने भनी अध्यक्ष सुनील साहलाई बोधार्थ दिएर जोशीलाई फिर्ता गरिदिएपछि सोही सूची अब अन्यौलमा परेको छ । जसका कारण अध्यक्ष सुनील साह आफैं तनावमा रहेको र आरसी जोशी नजिकका व्यक्तिहरुमार्फत समन्वयका लागि आफु तयार रहेको संदेश पठाई रहेको बुझिएको छ । यसैबीच सचिव पदका सशक्त दाबेदार जोशी ६१ जनाको नाम प्रतिनिधि सूचीमा समावेश भएपछि आजै नेपाल जाँदै छन् । जोशी यसपटक सचिव पदका प्रत्यासी हुन् ।
जोशीले बुझाएको ६१ जनाको सूची यस्तो छ ,यो समाचार ग्लोवल नेपाल अनलाइन वाट साभार गरीएको हो

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • नेविसंघ महामन्त्री युवराज पाण्डेयले मागे गृहमन्त्री बादलको राजीनामा
  • उद्योग बाणिज्य संघले आफ्ना सदस्य ब्यबसायीहरुको नि:शुल्क कोरोना विमा गर्ने
  • भीरकोट नगरपालिकामा २८ हप्ते आईपिएम कृषक पाठशाला सम्पन्न
  • मिडिया मैत्री बजेट आएन
  • मुलुकमा बढ्दै गईरहेको जातीय बिभेद बिरुद्ध धकधईका युवा
  • अस्पतालको लापरबाहीले सिरहामा एक महिलाको ज्यान गयो
  • कञ्चनमा निर्माणाधिन स्थलमा शौचालय नहुदा कामदारहरु खुल्ला दिसा गर्न बाध्य
  • बजेटले संस्थागत शिक्षालयलाई उपेक्षा गर्याे : शिक्षाविद
  • दोश्रो राष्ट्रिय महिला अधिकार दिवसको अवसरमा मन्त्रीद्धारा शुभकामना व्यक्त
  • रुकुम र देवदह घटनाको छानवीन गर्न समाजवादीको माग