पत्रकार दियालीको स्वदेश प्रेम भन्छन् : मेरो देशलाई धोका दिने छैन म  

२२ आश्विन २०७६, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
161 Shares


पत्रकार सोम दियाली अभिनित स्वदेश गीतको म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । एक दशक देखि पत्रकारितामा सक्रिय पत्रकार दियालीले गायक सन्तोष दाहालको “मेरो देशलाई धोका दिने छैन म। बोलको स्वदेश गीतमा अभियन गरेका हुन् । रिजुम टिभी यू–ट्यूव च्यानल मार्फत सार्वजनिक म्यूजिक भिडियोमा पत्रकार दियाली सँगै पूर्वका पत्रकार शिव भट्टराई र सुमन भट्टराईले समेत अभियन गरेका छन् । गायक दाहालकै स्वर, शब्द र संगीतमा तयार भएको गीतमा मेचीको कसम, कालीको कसम खाएर मेरो देशलाई धोका दिन्न भन्ने प्रतिवद्धता जाहेर गरिएको छ । म्यूजिक भिडयोमा “नेपालका लागि नेपाली” अभियानका अभियन्ता ज्ञानेन्द्र शाही लगायतको अभिनय रहेको छ । महेश सिग्देलको निर्देशनमा तयार भएको म्यूजिक भिडियोमा उपेन्द्र श्रेष्ठ, जितेन्द्र सरदार, पारस घिमिरे, श्याम चौधरी, सुरेन प्यासी, बाल कलाकारहरुमा प्रयास घिमिरे, सामना सिग्देल, आर्जु सिग्देलको समेत अभियन हेर्न सकिन्छ । नेपालको चर्चित रमणीय स्थल धनकुटाको भेडेटार, सुनसरीको चतराधाम क्षेत्र, सुनसरीकै कोशी कटान क्षेत्र लगायतका विभिन्न स्थानमा छायाँकन गरिएको म्यूजिक भिडयोको छायाँकन तथा सम्पादन विजय राईले गर्नु भएको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • पश्चिम नवलपरासीमा ११ जनाको आरडिटि रिपोर्ट पोजेटिभ
  • चुनौतीलाइ चाङ पन्छाउदै अघि बढ्दै सियारीका प्रेम पन्थि : कृषी…
  • रुकुम हत्याकाण्डका दोषीलाई कारवाही नहुदा सम्म खवदारी जारी रहन्छ :…
  • संविधान संशोधनका पक्षमा मतदान गर्ने कांग्रेसको निर्णय
  • अमेरिकाका दर्जनौं शहरहरूमा हिंसा भड्किएसँगै सैन्य प्रहरी तैनाथ
  • आज मात्र थप १८९ जनामा कोरोनाको संक्रमण पुष्टि,भएसंगै संक्रमितको संख्या…
  • क्वारेन्टिनमा बसेकी बाजुराकी महिलाले बच्चा जन्माईन
  • किसानको तरकारी नगरपालिकाबाट खरिद बिक्री
  • क्वारेन्टाइन बसेर घर जाने प्रवासीलाई सित्तैमा कण्डम
  • स्कुल अफ डेमोक्रेसीको संरचना प्रदेश र जिल्ला तहमा ! गण्डकी…