शान्ति समाजको साधारण सभा सम्पन्न

२९ आश्विन २०७६, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
260 Shares


शान्ति तिवारी/नवलपरासी – मानव अधिकार तथा शान्ति समाज नवलपरासीले बुधबार १९ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न गरेको छ । सभामा प्रमुख वक्ताका रुपमा रहनुभएका मानव अधिकार तथा शान्ति समाजका केन्द्रिय बरिष्ठ उपसभापति गोविन्द खनालले जिल्ला शाखाले गरेका विभिन्न कार्यक्रमको प्रसशां गर्दै र मानवको अस्तित्वका विषयमा समाजले आवाज उठाएको बताउनु भयो । उहाले शान्ति समाजले २०६२÷६३ सालको जनआन्दोलन देखी बर्तमान संविधान निमार्णसम्मको अवधिमा मानव अधिकारका विषयमा विभिन्न कार्यक्रमहरु गर्दै महत्वपुर्ण भुमिका खेलेको स्मरण गराउनु भयो ।

साथै उहाका अनुसार आजको समयमा संविधान मार्फत प्राप्त उपलब्धीहरुलाई संस्थागत गराउन शान्ति समाजले महत्वपुर्ण भुमिका खेल्नु पर्ने आवश्यकता अल्यौउनु भयो । सभामा सचिव गणेश न्यौपानेको सांगठानिक प्रतिवेदन र कोषाध्यक्ष सरोज थापाको आर्थिक प्रतिवेदन सर्वसम्मत पास गरीएको छ । कार्यक्रममा केन्द्रिय सदस्य मोहन वि.क.,केन्द्रिय कृषि विभाग संयोजक कुलदिप आचार्य, इलाका प्रहरी कार्यलय सुनवलका प्रमुख बलराम गिरी, शान्ति समाज नवलपरासी जिल्ला कार्यसमिति सदस्यहरु र अजिवन सदस्यहरुको उपस्थिति रहेको छ । शान्ति समाज नवलपरासीका उपाध्यक्ष कृष्ण नारायण श्रेष्ठको स्वागत मन्तव्य रहेको कार्यक्रममा सन्तोष अधिकारी क्षेत्रीको अध्यक्षता र सञ्चालन सचिव गणेश न्यौपानेले गर्नुभएको थियो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • साहित्यमा झरको सैद्धान्तिक अवधारणा
  • नेपालको विदेश नीति गम्भिर मोडमा, भारतीय मिडियाहरुको नेपालप्रति खेदजनक प्रस्तुती
  • ओली सरकारले फेरि बढायो इन्धनको मूल्य
  • सार्वजनिक सवारी नचलाउने यातायात व्यवसायी राष्ट्रिय महासंघको निर्णय
  • निजी विद्यालयलाई समेटेर राहत प्याकेज घोषणा गरियोस्
  • कोरोना प्रभावितलाई सहयोग गरी हरियाली बनाउने लक्ष्य सहित फलफूलका बिरुवा…
  • गिरिजा प्रसाद कोइराला फाउण्डेशनले संघ-सस्थाहरु मार्फत निशुल्क शुद्व दुध वितरण…
  • विश्वविद्यालयलाई पार्टीका कार्यकर्ता भर्ती केन्द्र नबनाउन माग गर्दै उपकुलपतिलाई नेविसंघको…
  • रामजी ज्ञवालीको निर्देशनमा छोटो चलचित्र ‘लक डाउन’ सार्वजनिक
  • नेकपा धुर्कोट बस्तुद्वारा शोक सभा