आप्रवासी परिवार हकहित मंच पश्चिम नवलपरासीको नियमीत बैठक शनिबार परासीमा सम्पन्न

२ कार्तिक २०७६, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
27 Shares


नवलपरासी-आप्रवासी परिवार हकहित मंच पश्चिम नवलपरासीको नियमीत बैठक शनिबार मंचको कार्यालय परासीमा सम्पन्न भएको छ । मंचका जिल्ला अध्यक्ष बलबहादुर थापाको अध्यक्षतामा बसेको बैठकले यस अघि गरेका क्रियाकलापको समिक्षा गर्दै अगामी कार्य योजनाको बारेमा छलफल गरेको थियो । सोहि बैठकले मंचको लेखा परिक्षण र संस्था नविकरणका लागि जिम्मेवारी समेत प्रदान गरेको छ भने साधारण सभा गर्नु अगावै ५१ सदस्यीय आजीवन सदस्यताका लागि कार्तिक मसान्तरसम्म सदस्यता खुल्ला गर्ने साथै साधारण सदस्यता समेत प्रदान गर्ने र बैदेशिक रोजगारिमा प्रभाभित बालबालिकाहरुको लागि सहयोग गर्ने उद्धेश्यले संचालन गरिएको एक रुपैया अभियानलाई प्रभावकारी बनाउन अक्षय कोष स्थापना गर्ने र १८ डिसेम्बरलाई लक्षित गरि आप्रवासी कामदार दिवस भव्यताका साथ सफल बनाउन विविध क्रियाकलापहरु समेत संचालन गर्ने निर्णय गरिएको मंचका जिल्ला सचिव रामु भुसालले जानकारी दिनुभयो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया