जोनको ‘पागलपन्ती’ ट्रेलरमा कमेडी नै कमेडी

६ कार्तिक २०७६, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
14 Shares


एजेन्सी –हाउसफुल ४’ पछि अर्को एक मल्टीस्टारर कमेडी फिल्म प्रदर्शन हुँदैछ । कमेडीले भरिपूर्ण फिल्म ‘पागलपन्ती’ को ट्रेलर सार्वजनिक भएको छ । यो फिल्ममा अनिल कपूर, जोन अब्राहम, इलियाना डिक्रूज, अरशद वारसी, पुलकित सम्राट, कृति खरबन्दा, उर्वशी रौतेला र सौरभ शुक्ला लिड रोलमा छन् । फिल्म यस वर्षको २२ नोभेम्बरमा रिलिज हुँदैछ । ‘पागलपन्ती’ को ट्रेलरले पूरै तरिकाबाट टाइटललाई जस्टिफाई गर्छ । ट्रेलरमा जोन अब्राहम, अनिल कपूर, अरशद वापसी र सौरभ शुक्लाको कमेडी सानदार देखिएको छ । कमिक रोलमा जोन जमेका छन् । कमिक टाइमिङ, ब्याकग्राउन्ड स्कोर र डाइलग दमदार छ । यद्यपि, ट्रेलर कन्फ्यूजन छ । ट्रेलरबाटै फिल्मको मूलकथा बुझ्न गाह्रो पर्छ ।

अनीस बज्मीको निर्देशनमा बनेको फिल्मको ट्रेलरबाट अनुमान लगाउन गाह्रो पर्दैन कि यो फिल्मले बलियो इन्टरटेनमेन्ट दिनेछ । ‘पागलपन्ती’ को यसअघि सार्वजनिक लुक पोस्टरमा स्टारकास्टलाई म्याडनेस देखिएको थियो । निदेशक बज्मीले आफ्नो निर्देशनमा ुनो इन्ट्रीु, वेलकम, सिंह इज किंग रेडी जस्ता हिट फिल्म दिइसकेका छन् । केही वर्षयता एक्सन र सीरियस मोडमा देखिएका जोन अब्राहमलाई दर्शकले लामो समयपछि कमेडी गर्दै गरेको देख्न पाउनेछन् । उनलाई दर्शकले कमिक रोल्समा पनि निकै रुचाउने गरेका छन् । केही दिन अगाडि सार्वजनिक भएको ‘पागलपन्ती’ को पोस्टरमा उनी निकै अलग अवतारमा देखिएका थिए । फिल्ममा उनको चरित्रको नाम राज किशोर हो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • एकद्वार प्रणाली मार्फत वडा बिपन्नलाई राहत उपलब्ध गराउने
  • मनकारी घरबेटी : जसले काठमाडौमा रहेको घरको भाडा नलीने
  • मनकारी घरबेटी : जसले १६ सटरको भाडा नलीने
  • शिर्जनशिल बहुउद्देशीय क्लव द्धरा मास्क र साबुन वितरण
  • अधिवक्ता कृष्ण पोखरेल द्धारा घर भाडा छुट दिने घोषणा ।
  • नेविसंघले वितरण गर्यो सन्चारकर्मीलाई मास्क, स्यानिटाइजर, र ग्लोब्स
  • कोरोनाको रोकथाममा सरकार गैरजिम्मेवार बनेकोप्रति नेकपा नवलपुरको आपत्ति
  • वली सरकार जनताको जनजीविका र स्वास्थ्यप्रति गम्भीर बनेन : सङ्गम,…
  • सहायताको नाममा चन्दा उठाउन र आँफूखुसी वितरण गर्न नपाईने :…
  • काग्रेस प्रवक्ताले भने संकटका नाममा भ्रष्टचारले उन्मुक्ति पाउनुहुन्न