अव चुरोट पनि नक्कली

६ कार्तिक २०७६, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
14 Shares


जनकपुरधाम-सूर्य नेपाल प्राइभेट लिमिटेडद्वारा उत्पादित खुकुरी र शिखर ब्रान्डका चुरोटको डुप्लिकेट बजारमा छ्याप छ्याप्ती बिक्री भइरहेको छ।नेपाली बजारमा चर्चित खुकुरी र शिखर चुरोटको नक्कल गरी सीमावर्ती भारतीय बजारमा चुरोट बनाएर धनुषा, महोत्तरी, सर्लाही, रौतहट र सिरहा बजारमा बिक्री गरिएको छ।तस्करले खुला सिमानाको फाइदा उठाएर नक्कली चुरोट बलेकिया अवैद्य सामान ओसारपोसार गर्ने व्यक्ति मार्फत सीमाक्षेत्रका बजारमा बिक्री गरिरहेका छन्।नेपाली बजारलाई लक्ष्य गरी निर्माण गरिएका नक्कली चुरोटको बट्टा हेर्दा खुकुरी र शिखर ब्रान्डको झै देखिए पनि यसमा कम्पनीको स्टिकर भने हुँदैन।तर, चुरोट खाएपछि यसको गुणस्तर सजिलै फेला पार्न सकिने सूर्य नेपाल कम्पनी प्राइभेट लिमिटेडका बजार प्रवक्ता प्रकाश भण्डारीले बताएको आजको अन्नपूर्ण पोस्टमा खवर छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया