पत्रकार योगीमाथि आक्रमण

१० कार्तिक २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
5 Shares


बाँके – पत्रकार सन्दिप योगीलाई बाँकेको चौलिक्का भन्ने ठाउँमा रहेको महेन्द्र बहुमुखी क्याम्पस नजिक १०-१२ जनाको समुहले आक्रमण गरेका छन । आक्रमणकारीको प्रहरीले खोजी गरिरहेको छ । करीब ७ बजेको समयमा लिफ्ट माग्ने बहानामा मोटरसाइकल रोकि आक्रमण गरेका हुन्। आक्रमण गरि आक्रमणकारीहरु त्यहाँबाट फरार भएका थिए । लिफ्ट माग्ने बहानामा पत्रकार योगीमाथी आक्रमण गरेका थिए उनलाई सामान्य चोट लागेको छ भने प्रहरीले अनुसन्धान थालेको जनाएको छ ।

घटनामा भन्सार कार्यालयका नायव सुब्बा दिपेन्द्र धामिले आक्रमण गर्न पठाएको हुनसक्ने योगीले बताएका छन् । पत्रकार योगीले केही समय अघि नेपालगन्ज भन्सारका नायव सुब्बा दिपेन्द्र धामिले कार्यालय समयमा फेसबुक चलाउँदै कर्मचारी बाहेक प्रबेश निषेध रहेको कोठामा दलालसंग सेटिङ्ग मिलाउँदै कार्यालय समयमा फोनमा मस्त भइ सेवाग्राहीहरुलाई सास्ती दिएको भिडियो सार्वजनिक भएपछि उनले पत्रकार योगीलाई जे पनि हुन सक्ने या भिडियो डिलिट गर्न धम्की दिएका थिए । पत्रकार योगीले सो भिडियो डिलिट नगरेर पत्रीकामा हालेपछि नायव सुब्बा दिपेन्द्र धामीले आफुले जेपनि गर्नसक्ने तथा चाहेमा मान्छेनै गायब गराउन सक्छु भन्दै उल्टै आफै भिडियो बनाएर गालिगलौच गरेर सबै पत्रकार धुसखोर हुन्छन भन्दै धम्की दिएका थिए । हाल प्रहरीले उक्त घटनाको अनुसन्धान गरिरहेको छ । –हाम्राकुरा बाट 

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • रोट्र्याक्ट क्लब अफ लुम्बिनी स्टार्सद्वारा खाद्य सामाग्री प्रदान
  • उपकुलपतिको नियुक्त नहुदाँ पोखरा विश्वविद्यालयमा नेविसंघको रिलेअनसन कायमै
  • एनआरएनए जापानको क्षेत्रीय भेला सम्पन्न
  • अमेरिकामा बस्ने नेपालिलाइ नेपालबाट डलर ल्याउने लैजाने सम्बन्धि जानकारि।
  • मेलम्ची पहिरोमा परी आठ मजदुरको मृत्यु
  • परीक्षा लिन लागेको भन्दै रुपन्देहीका बिद्यार्थी सडकमा
  • गैडहवामा मुख्यमन्त्री ग्रामिण बिकास कार्यक्रम अन्तर्गत १ सय ८० बिपन्न…
  • आज साउन १९ गते सोमबारको राशिफल
  • जिल्ला संगठन बिभागद्धारा स्थानीय तह र वडा सभापतीहरुकालागि प्रशिक्षण सम्पन्न
  • भलवारी ब्याडमिन्टन क्लवको प्रथम साधारण सभा सम्पन्न