सलमान खानको हिरोइन बन्न सोनाक्षीको कठोर तयारी

१६ कार्तिक २०७६, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
39 Shares


बलिउड अभिनेत्री सोनाक्षी सिन्हाले ‘दबंग–३’ का लागि ७ किलो तौल घटाएकी छन् । हाल फिल्मको प्रमोशनमा ब्यस्त उनी डेढ महिनापछि प्रर्दशनीमा आउने उक्त फिल्मबाट निकै आशाबादी रहेको बताउदै आएकी छन् ।दबंगमा अनुबन्धित हुनुअघि आफूले ३० केजी तौल घटायको सम्झदै उनले दबंग ३ मा पहिले जस्तो मेहनत गर्नु नपरेको खुलासा गरेकी छन् ।पहिलो फिल्म खेल्नुपूर्व सलमान खानले धेरै मोटी भएका कारण तौल घटाएर ५० केजी बनाउन आग्रह गरेपछि आफुले उक्त समय निकै मेहनग गरेको उनको भनाई रहेको छ ।सलमान खानको सल्लाहले आज बलिउडमा लाखौको रोजाईमा पर्दे गएको सुनाउदै उनले अहिले आफु फिट एण्ड फाइन रहने बानीमा परिसकेको उनको अनुभव रहेको छ ।मोटि भएका कारण आफुलाई नै फिल्मी दुनियामा प्रवेश हुँदिन कि भन्न भ्रममा रहेको बताउदै उनले साधारण तरिकाबाट नै शरिरको तौल घटाउने गरेको पनि उनले खुलाएकी छन् ।कुनै डाइटिङ वा जिम एक्सर्पटको सहयोग विना आफ्नो कामको तालिका अनुसार तौल घटाउन सफल भएको उनको अनुभव रहेको

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया