कुवेतविरुद्धको खेल नेपालले घरेलु मैदानमा खेल्न नपाउने

२१ कार्तिक २०७६, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
13 Shares


काठमाडौं – कतारमा २०२० मा आयोजना हुने फिफा विश्वकप अन्तगर्त एसियन छनोटको कुवेतविरुद्धको खेल नेपालले घरेलु मैदानमा खेल्न नपाउने भएको छ । एकमात्र अन्तर्राष्ट्रिय खेलमैदान दशरथ रंगशाला निमार्णधिन भएको अवस्थामा नेपालले छनोट खेल घरेलु मैदानमा खेल्न नपाउने भएको हो । अखिल नेपाल फुटबल संघ (एन्फा)ले विज्ञप्ति जारी गर्दै अर्को विकल्पका रुपमा भुटानमा खेल खेलाउनेबारे फिफा र एएफसीलाई प्रस्ताव गरेको बताएको छ । निमार्णधिन अवस्थामा रहेको रंगशाला अन्तर्राष्ट्रिय मापदण्ड अनुसार तयार नभएको अवस्थामा खेल अन्तै सार्न एएफसीले निर्देशन दिएपछि एन्फाले अर्को विकल्प अघि सारेको हो ।

केहीदिनअघि एएफसीका प्रतिनिधी देङ सिओ लोङसहितको टोलीले रंगशालाको निरीक्षण गरेको थियो । निरीक्षणपछि एएफसीले एन्फालाई खेल सार्न निर्देशन दिएको हो । कुवेतविरुद्धको खेल मंसिर ३ गते हुनेछ ।n नेपालले यसअघि अवे खेलमा कुवेतसँग ७-० को हार व्यहोरेको थियो । चाइनिज ताइपेइमाथि २-० को जित निकालेको नेपालले अस्ट्रेलियासँग ५-० तथा जोर्डनसँग ३-० ले पराजय भोगेको थियो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • प्रदेश २ कै नमुना ह्याच्री उधोग सिरहाको लहानमा संचालन
  • कर्णाली प्रदेशमा सुशासनका लागि युवा कार्यक्रम सम्पन्न
  • शनिदेबको दर्शन गरि आजको राशिफल हेर्नुहोस
  • स्व.वि.यु विहिन क्याम्पस बनाउन सरकार नै लाग्यो : महामन्त्री पाण्डेय
  • सभापति श्रेष्ठको निधन प्रती भरत कुमार शाहद्वारा दुख व्यक्त 
  • रोट्रयाक्ट डाउनटाउनको साप्ताहिक कार्यक्रम
  • शाइन रेसुंगा बैंक सामाजिक कार्यमा सक्रिय: बनाइदियो मन्दिरमा ट्रष्ट
  • बर्दघाट खानेपानीका नव निर्वाचित पदाधिकारीहरुले लिए सपथ 
  • गुल्मीको धुर्कोटमा बेवारिसे शव फेला
  • शैक्षिक ईज्यत जोगाउने चोली ‘संस्थागत विद्यालय’ लाई विभेद नगर्न राज्यलाई…