रुप ज्योति पक्राउ परेको विषयमा चेम्बरले आपत्ति जनायको छ

२२ कार्तिक २०७६, शुक्रबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
29 Shares


काठमाडौं– नेपाल चेम्बर अफ कमर्सले व्यवसायी रुप ज्योति पक्राउ परेको विषयमा आपत्ति जनाएको छ ।चेम्बरले विज्ञप्ति जारी गर्दै अपराध नै प्रमाणित नभई केवल उजुरीको भरमा विदेशबाट स्वदेश फर्कदा सिधै एयरपोर्टबाट ज्योती र उनकी छोरी सुरुचीलाई पक्राउ परेको विषयमा गम्भीर ध्यानाकर्षण भएको जनाएको हो ।देशमा ठूला लगानी गरेको र नियमित रुपमा उल्लेखनीय राजश्वमा योगदान गरिरहेका

उद्यमीव्यवसायीलाई अमर्यादित व्यवहार गरिँदा सम्पूर्ण निजी क्षेत्र हतोत्साहित मात्र नभई लगानीमैत्री वातावरणमा समेत प्रतिकूल प्रभाव पर्न जाने चेम्बरले जारी गरेको विज्ञप्तिमा जनाएको छ ।पूर्व अर्थसहायक मन्त्रीसमेत रहेका ज्योतिलाई ठगी आरोपमा प्रहरीले विहीबार साँझ पक्राउ गरेको थियो ।यस्तो छ विज्ञप्ति

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया