तेस्रो सञ्जिवनी कप २०७६ हुँदै (भिडियो सहीत )

२८ कार्तिक २०७६, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
221 Shares

File

सबलपोस्ट / बुटवल – बिकास , अनुशासन र गतिसिलता भन्ने मुल नाराका साथ स्थापना गरिएको सन्जीवनी युवा क्लबले तेस्रो सन्जीवनी कप २०७६ गर्न लागेको छ । बिगतका बर्षहरुमा जस्तै यो बर्ष पनि निरन्तरता दिदै कपको आयोजना गरिएको क्लबका अध्यक्ष अर्जुन क्षेत्री (हापु)ले सबलपोस्टलाई जानकारी दिनुभयो ।

सन्जीवनी क्लबको खेलमैदान तिलोत्तमा – १४ बाघधुरा देबिनगरमा उक्त कपको आयोजना गरिने भएको हो । कपमा प्रथम हुनेले रु एक लाख सिल्ड तथा प्रमाणपत्र पाउने छन भने खेलमा दोस्रो स्थान हासिल गर्नेले रु पचाँस हजार सिल्ड तथा प्रमाणपत्र प्राप्त गर्ने छन त्यस्तै क्लबले ब्यक्तिगत बिधाका पुरस्कारहरु पनि प्रदान गर्ने अध्यक्ष क्षेत्रीले बताउनुभयो । उक्त कप मङ्सिर ६ गते देखी सञ्चालन हुने छ ।

टिम दर्ता सम्बन्धी सुचना तल राखिएको छ :

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया