समृद्ध नेपाल निर्माणमा सघाउन राष्ट्रपतिको आग्रह

२९ कार्तिक २०७६, शुक्रबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


काठमाडौँ /राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले समृद्ध नेपाल निर्माण गर्ने नेपालीको आकांक्षा साकार पार्ने दिशामा हरसम्भव सहयोग उपलब्ध गराउन अवैतानिक वाणिज्यदूतहरूलाई आग्रह गरेकी छन् ।नेपालस्थित अवैतनिक वाणिज्यदूतहरूको सङ्गठन र वाणिज्यदूतहरूको विश्व सङ्गठन ९एफआइसिएसी०को क्षेत्रीय सम्मेलन भाग लिन सहभागी अवैतनिक वाणिज्यदूतहरूसँग विहीबार अपराह्न राष्ट्रपति कार्यालय, शीतल निवासमा भएको सामूहिक भेटमा उनले नेपालको प्रतिष्ठा वृद्धिमा वाणिज्यदूतहरूले निर्वाह गरेको भूमिकाको प्रशंसा गरेकी थिइन् ।

अवैतनिक वाणिज्यदूतहरू नेपालका विद्वत्वर्गमात्र नभएर नेपाल भ्रमण वर्ष २०२० का सद्भावनादूतसमेत भएकाले उक्त राष्ट्रिय महायज्ञलाई सफल पार्न अनुरोध गरिएको एचसीसीएनका डीन प्रदीपकुमार श्रेष्ठले बताए ।राष्ट्रपतिले एचसीसीएनका सदस्यहरूको परिचय समेटेर प्रकाशन गरिएको ‘ह्याण्डबुक’ को विमोचन गरेकी थिइन्। डीन श्रेष्ठले एचसीसीएनका गतिविधिबारे जानकरी गराएका थिए ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया