पश्चिमाञ्चल समितिद्धारा व्यवसायीलाई १२ लाख सहयोग रकम प्रदान

३ मंसिर २०७६, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


यमलाल भुसाल/बुटवल – पश्चिमाञ्चल यातायात व्यवसायी समिति प्रधान कार्यालय बुटवलले आफनो संस्थामा आवद्ध सवारी धनीको मृत्यु भएकोले उहाँको परिवारलाई राहात स्वरुप १२ लाख रुपैयाँ प्रदान गरेको छ । समितिमा आवद्ध लु १ ख ९८८५ नम्बरका सवारी धनी साविक चिलिया ३का उमेश बहादुर ठकुरीको गत भदौ २० करेन्ट लागेर मृत्यु भएको थियो ।

समितिले स्थापना गरेको सवारी धनी राहात कोषवाट २ लाख र समितिले गरिदिएको विमा रकमवाट १० लाख गरि कुल १२ लाख रुपैयाँ मंगलवार एक समारोहका बीच समितिका अध्यक्ष यम प्रसाद पाण्डेले मृतक ठकुरीकी श्रीमती गीता ठकुरीलाई प्रदान गरिएकोको महासचिव जित वहादुर भाटले बताउनु भयो ।  सियारी गाउँ पालिका १ चिलियाका ठकुरीको वाथ रुममा जम्मा भएको पानीलाई विद्युतिय मोटर जडान गरि वाहिर प्याक्ने क्रकमा करेन्ट लागेर मृत्यु भएको थियो ।  स्वं ठकुरी यातयात व्यवसायी सहकारी संस्थाका सदस्य समेत रहनु भएको थियो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • विश्व हिन्दु परिषद नेपालद्वारा शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम सम्पन्न
  • काँग्रेस सभापतिको उम्मेदवार बन्ने सुजाता कोइरालाद्वारा घोषणा
  • बाबुले गराइदिए छोराको चौरासी पूजा
  • भीरकोट जेसिजको सप्ताह ब्यापीकार्यक्रम भव्यताका साथ सम्पन्न
  • तिलोत्तमामा धानको समर्थन मूल्य लागू , मोटाको २,७३५ र मध्यमको…
  • रात्रिमा जाग्राम बसेर नेपालीले महान् चाड बडा दशैँलाई बिदा गरे
  • देहरादून घटनामा घाईते विद्यार्थीको निःशुल्क उपचारको माग
  • जि पि कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाले ३१ औं पटक निशुल्क दुग्धजन्य…
  • लायन्स बुटवल मुक्तिनाथ द्वारा आर्थिक सहयोग
  • बुटवलमा उपचाररत कोरोना संक्रमितको मृत्यु