“प्रचण्डले तपाई मन्त्रीबाट हट्नुपर्छ भनेपछि म मन्त्रिपरिषद बैठक जान छाडे”:आपुर्ति मन्त्री यादव

३ मंसिर २०७६, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


काठमाडौँ /उद्योग, बाणिञ्य तथा आपुर्ति मन्त्री मातृका यादव मन्त्रिपरिषद बैठकमा जान छाडेका छन्। केही दिन अघि नेकपा अध्यक्ष पुष्पकमल दाहालले तपाईले मन्त्री छाड्नुपर्छ भनेपछि उनी मन्त्रिपरिषद बैठकमा जान छोडेका हुन्।प्रचण्ड कमरेडले तपाई मन्त्रीमा नदोहोरिनुहुने भयो भनेपछि म मन्त्रिपरिषद बैठकमा जान छाडेको छु,ु बाणिञ्य मन्त्री यादवले काठमाडौं प्रेससँग भने, मन्त्रालयमा पनि आजदेखि जान छाडेको छु।

प्रधानमन्त्री केपी ओली नेतृत्वको सरकार पुर्नगठनको तयारी भैरहेका बेला मन्त्री यादव आफु हट्ने निश्चित भएपछि बैठकमा जान छोडेका हुन्।मंगलबारसाँझ प्रधानमन्त्री ओलीले डाकेको मन्त्रिपरिषद बैठकमा पनि यादव सहभागि भएका थिएनन् । उक्त बैठकमा प्रधानमन्त्री ओलीले कुनै पनि नयाँ निर्णय नगर्न मन्त्रीहरुलाई निर्देशन गरेका थिए। त्यसका साथै मन्त्रिपरिषद छिटै पुर्नगठन हुने भन्दै मन्त्रीहरुलाई कोही वहाल रहेने र कोही हट्ने जानकारी गराएका थिए। ुतपाईहरु कोही रहनु होला कोही हट्नु हुन्छु, प्रधानमन्त्री ओलीले बैठकमा भने, भोलीदेखि नयाँ निर्णय नगर्नुहोला।ु

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • अधिकारी दम्पित्तीको ब्यबसायीक रफ्तार : सु – सक्षम सप्लायर्सको शुभारम्भ
  • जनसम्पर्क समिति अमेरिकाको केन्द्रीय समितिमा मनोनयन ,दिवाकर वागचन्दको सभापतित्वमा न्यूयोर्क…
  • सिद्धार्थ राजमार्गको सिद्धबाबा नजिकै दुईजना सवार मोटरसाइकल खोलामा खस्यो
  • पाल्पामा मोटरसाइकल दुर्घटना, चालकको मृत्यु
  • पश्चिम नवलपरासीका बाढि डुवान क्षेत्रमा नेपाल र भारतका पदाधिकारी द्धारा…
  • कांग्रेसका नेता धितालको निधन तीनदिन सम्म रुपन्देहीमा पार्टिको झण्डा झुकाउने
  • विश्व हिन्दु परिषद नेपालद्वारा शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम सम्पन्न
  • काँग्रेस सभापतिको उम्मेदवार बन्ने सुजाता कोइरालाद्वारा घोषणा
  • बाबुले गराइदिए छोराको चौरासी पूजा
  • भीरकोट जेसिजको सप्ताह ब्यापीकार्यक्रम भव्यताका साथ सम्पन्न