प्रियंका चोपडा बनिन् इन्टरनेटमा सबैभन्दा धेरै खोजिने बलिउड अभिनेत्री

४ मंसिर २०७६, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया

Priyanka Chopra at Yashraj Studio for Front Page M.Net

एजेन्सी /देसी गर्ल प्रियंका चोपडा फिल्म ‘द स्काइ इज पिंक’ बाट बलिउडमा फर्किन् । भलै उनको यो फिल्म दर्शकले मन पराएनन् । तर, प्रियंकालाई यसले फाइदै भएको छ ।हालै भएको एक सर्वेक्षणअनुसार विश्वव्यापी रुपमा सबैभन्दा बढी खोजिने सेलिब्रेटी प्रियंका चोपडा बनेकी छिन् । सर्वेक्षणले प्रियंकालाई सबैभन्दा धेरै खोजी गरिने अभिनेत्री भएको निष्कर्ष निकालेको हो ।यो सर्वेक्षण अक्टोबर २०१८ देखि अक्टोबर २०१९ सम्म गरिएको थियो ।

सन् २०१९ मा प्रियंका चोपडालाई २।७४ मिलियन पटक खोजी गरिएको थियो । सर्वेक्षणको दोस्रो लिस्टमा दीपिका पादुकोण र तेस्रो नम्बरमा सनी लियोनीको नाम छ ।यो सर्वेका अनुसार बलिउडमा सबैभन्दा बढी खोजिने पुरूष सेलिब्रेटीमा सलमान खान छन् । यस्तै शाहरुख खानको नाम दोस्रो लिस्टमा छ । यस्तै अमरेश पुरी तेस्रो नम्बरमा छन् ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया