करदाता शिक्षा तथा अन्तरक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न

४ मंसिर २०७६, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


भरतपुरर स्वच्छ कर प्रशासन : विकास र सुशासन” भन्ने मूल नाराका साथ आठौं राष्ट्रिय कर दिवस तथा कर सप्ताह–२०७६ अन्तर्गत करदाता शिक्षा तथा अन्तरक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।आन्तरिक राजश्व कार्यालय भरतपुरको आयोजना र चितवन उद्योग संघका समन्वय एवं संयोजनमा चितवन उद्योग संघको चितवन प्रदर्शनी केन्द्रमा सम्पन्न कार्यक्रममा चितवन उद्योग संघका अध्यक्ष एवं कार्यक्रमका सभापति भेषराज दुवाडीले स्वागत मन्तव्य सहित कार्यक्रमको उद्देश्य माथि प्रकाश पार्नुभएको थियो ।चितवन उद्योग संघका अध्यक्ष एवं नेपाल उद्योग परिसंघका राष्ट्रिय परिषद् सदस्य भेषराज दुवाडीको अध्यक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रममा आन्तरिक राजश्व कार्यालयका प्रमुख कर अधिकृत सुब प्रसाद रिजाल प्रम्ुख अतिथि रहनुभएको थियो ।करदाता शिक्षा तथा अन्तरक्रिया कार्यक्रममा आन्तरिक राजश्व कार्यालयका कर अधिकृत धनेश्वर अर्यालले करदाता शिक्षाको बारेमा प्रशिक्षण दिनुभएको थियो । करीब दुई घण्टा लामो कर सम्बन्धि प्रशिक्षण पश्चात उद्योगीहरुबीच अन्तरक्रिया समेत भएको थियो । अन्तरक्रियामा उठेका सुझावहरुलाई कार्यक्रमका प्रशिक्षक अर्यालले कर शिक्षाको बारेमा प्रष्ट्याउनु भएको थियो । चितवन उद्योग संघका कार्यकारी निर्देशक गणेशप्रसाद सिलवालले सञ्चालन गर्नुभएको अन्तरक्रिया कार्यक्रमलाई चितवन उद्योग संघका बरिष्ठ उपाध्यक्ष राजु पौडेलले धन्यवाद मन्तव्य सहित समापन गर्नुभएको थियो ।

 

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • अधिकारी दम्पित्तीको ब्यबसायीक रफ्तार : सु – सक्षम सप्लायर्सको शुभारम्भ
  • जनसम्पर्क समिति अमेरिकाको केन्द्रीय समितिमा मनोनयन ,दिवाकर वागचन्दको सभापतित्वमा न्यूयोर्क…
  • सिद्धार्थ राजमार्गको सिद्धबाबा नजिकै दुईजना सवार मोटरसाइकल खोलामा खस्यो
  • पाल्पामा मोटरसाइकल दुर्घटना, चालकको मृत्यु
  • पश्चिम नवलपरासीका बाढि डुवान क्षेत्रमा नेपाल र भारतका पदाधिकारी द्धारा…
  • कांग्रेसका नेता धितालको निधन तीनदिन सम्म रुपन्देहीमा पार्टिको झण्डा झुकाउने
  • विश्व हिन्दु परिषद नेपालद्वारा शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम सम्पन्न
  • काँग्रेस सभापतिको उम्मेदवार बन्ने सुजाता कोइरालाद्वारा घोषणा
  • बाबुले गराइदिए छोराको चौरासी पूजा
  • भीरकोट जेसिजको सप्ताह ब्यापीकार्यक्रम भव्यताका साथ सम्पन्न