योगगुरु बाबा रामदेवलाई तत्काल पक्राउ गर्न माग

९ मंसिर २०७६, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
88 Shares


एजेन्सी – भारतका चर्चित योग गुरु बाबा रामदेवलाई पक्राऊ गर्न माग गरिएको छ । अम्बेडकर मिसनका संस्थापक तथा राष्ट्रिय अध्यक्ष अशोक सन्तको नेतृत्वमा नवयुगा बजार स्थित अम्बेडकर पार्कमा शनिबार बाबा रामदेवको पुतला दहन गरिएको थियो । अशोक सन्तले बाबा रामदेवले बाबा साहेबका अनुयायीहरुलाई वैचारिक आतं’कवादीको रुपमा वर्णन गरेको बताएका छन् । तसर्थ, तिनीहरूलाई तुरून्त गिर’फ्तार गर्नुपर्ने बताएका छन् ।

उनले रामदेवको योगदान भारतका लागि के हो भन्ने बारे सम्पूर्ण देशले बुझेको र दलित समाजलाई देशप्रेमको प्रमाणपत्र दिनु आवश्यक नभएको बताएका छन् । साथै उनले यदि पुनः यस्तो बयान भविष्यमा दिएमा यसको परिणाम सामना गर्न तयार हुनुपर्ने बताएका छन् । प्रदर्शनमा सहभागी हुनेहरूमा शौरज सिंह, ओमबीर सिंह, रामबीर सिंह, आनंद कुमार, जितेन्द्र सिंह, राजेन्द्र नायक, बीएस रहेका छन् । आजाद, लक्ष्मी नारायण, कल्याण सिंह, तेज सिंह आदिको उपस्थिती रहेको थियो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया