समाजवादी पार्टीको प्रदेश वैठक दाङमा बस्दै

२१ मंसिर २०७६, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
595 Shares


बुटवल/ समाजवादी पार्टीको यही मंसिर २५ गते दाङमा हुने प्रदेश समितिको वैठकका एजेण्डा तय गर्न र हालै सम्पन्न उपनिर्वाचनको समीक्षा गर्न वैठक बसेको छ । प्रदेश ५ का पार्टीका केन्द्रीय सदस्यहरुको वैठक बुटवलस्थित प्रदेश कार्यालयमा बसेको हो । प्रदेश ५ का इन्चार्ज दानबहादुर चौधरीको अध्यक्षतामा बसेको बैठकमा आगामी पुस र माघमा प्रशिक्षण,संगठन सुदृढिकरण कार्ययोजना लगायतका विषयमा छलफल गरी एजेण्डा तय गरिएको प्रदेशका प्रमुख सचिव यज्ञ पोखरेलले बताए ।

वैठकमा प्रदेश अध्यक्ष अशोकमार यादव, प्रदेश सहइन्चार्ज कमल खनाल, नवीन सुनुवार, केन्द्रीय सदस्यहरु चिनक कुर्मी, देबेन्द्र पाण्डे, रामु यादव, बोम दर्लामी, कमला विश्वकर्मा, मनिकर कार्की, सुनिता काफ्ले, पंकज राई, छन्द पन्थी,खिमबहादुर विक,मुन्नालाल गुप्ता,अब्दुल रहमान खान लगायतका नेताहरुले आआफ्ना धारणा राख्दै संगठनलाई गाउं टोलसम्म विस्तार गर्नुपर्नेमा जोड दिए ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • रोट्र्याक्ट क्लब अफ लुम्बिनी स्टार्सद्वारा खाद्य सामाग्री प्रदान
  • उपकुलपतिको नियुक्त नहुदाँ पोखरा विश्वविद्यालयमा नेविसंघको रिलेअनसन कायमै
  • एनआरएनए जापानको क्षेत्रीय भेला सम्पन्न
  • अमेरिकामा बस्ने नेपालिलाइ नेपालबाट डलर ल्याउने लैजाने सम्बन्धि जानकारि।
  • मेलम्ची पहिरोमा परी आठ मजदुरको मृत्यु
  • परीक्षा लिन लागेको भन्दै रुपन्देहीका बिद्यार्थी सडकमा
  • गैडहवामा मुख्यमन्त्री ग्रामिण बिकास कार्यक्रम अन्तर्गत १ सय ८० बिपन्न…
  • आज साउन १९ गते सोमबारको राशिफल
  • जिल्ला संगठन बिभागद्धारा स्थानीय तह र वडा सभापतीहरुकालागि प्रशिक्षण सम्पन्न
  • भलवारी ब्याडमिन्टन क्लवको प्रथम साधारण सभा सम्पन्न