पुस्तक व्यवसायी महासंघको अध्यक्षमा बस्याल

२२ मंसिर २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
20 Shares


बुटवल/नेपाल पुस्तक तथा स्टेशनरी ब्यबसायी महासंघको अध्यक्षमा मनहरी बस्याल चयन भएका छन् । संघका अध्यक्ष नवनिधी पन्तले घरायसी कारण देखाई दिएको राजिनामा स्वीकृत गरि बांकी कार्यकालको लागि बस्याललाई अध्यक्षको जिम्मेवारी दिने निर्णय गरिएको हो । महासंघको केन्द्रीय समितिको मंसीर २० र २१ गते लुम्बिनीमा सम्पन्न पांचौ पूर्ण बैठकले महासंघमा आबद्द जिल्ला शाखाहरु तथा प्रदेशहरुको साधारण सभा पौष मसान्तसम्म सम्पन्न गरि माघ २४ र २५ मा केन्द्रीय साधारणसभा तनहु जिल्लामा गर्ने निर्णय गरेको महासचिव दिवाकर घिमिरेले बताए ।

वैठकमा ब्यबसायीका ब्यबसायजन्य सीप र दक्षता अभिबृद्धि सम्वन्धी अभियान चलाउने,परिवर्तित पाठ्यक्रम अनुसार छपाइ हुने पाठ्यपुस्तकको रजिस्ट्रेशन समयावधि तथा मुल्य निर्धारण सम्वन्धमा नेपाल सरकारको शिक्षा विभाग एवं पाठ्यक्रम बिकास केन्द्र तथा सरोकारवाला निकाय सड्ग छलफल गरि आसन्न शैक्षिक सत्रमा समयमै पाठ्यपुस्तकहरुको उपलब्धताको लागि पहल गर्ने निर्णय भएको छ । महासंघका सबै निकायहरुलाइ स्थानीय संघ संस्थाहरु संगको सहकार्य तथा एकल रुपमै भएपनि पठन संस्कृति अभियानको लागि सामाजिक रुपान्तरणको क्षेत्रमा सक्दो कार्य गर्न वैठकले आव्हान गरेको छ

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • क्ञ्चन गाउपालिकामा क्वारेन्टाइ हट्यो,संक्रमण रोकथाम गर्न सहयोग गर्ने सबैलाई गाउपालिका…
  • गणेशमान सिंहको स्मृतिमा नेबिसंघ द्वारा काठमाडौंमा दिप प्रज्वलन
  • सिरहाको लहानमा गणेश मान सिंहको स्मृति दिवस सम्पन्न
  • जनप्रतिनिधिद्वारा बाढी प्रभावित क्षेत्रको स्थलगत अनुगमन
  • नवलपरासीमा पनि मनाइयो राष्ट्रिय परिवार नियोजन दिवस
  • शैक्षिक क्षेत्र सुधारको माग गर्दै शिक्षामन्त्रीलाई संयुक्त विद्यार्थी संगठनको पत्र
  • (एमसिसी )  बुंँदा परिमार्जन गरेर भए पनि अनुमोदन हुन्छ :…
  • शुदोधन गाउँ पालिका २ बनगाइमा एक युवकको हत्या
  • तिलोत्तमामा विनाधितो सहुलियतपूर्ण कर्जा
  • रैना र हरभजन नखेल्दा चेन्‍नईले टिम कसरी मिलाउला ?