नोबेल अस्पतालमा लापरवाही गर्ने डाक्टरमाथि कारवाहीकाे माग गर्दै विरोध प्रदर्शन

२२ मंसिर २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
29 Shares


विराटनगर – विराटनगरस्थित नोबेल अस्पतालमा सुत्केरी महिलाको ज्यान गएपछि आफन्तहरुले विरोध प्रदर्शन गरेका छन् ।गत शुक्रबार प्रसुतिका लागि नोबेल अस्पतालमा भर्ना भएकी मोरङको लेटाङ नगरपालिका वडा नं. ६ की जानुका श्रेष्ठको उपचारकै क्रममा शनिबार ज्यान गएपछि आफन्तले आइतबार नोबेल अस्पतालमा आन्दोलन गरेका हुन् ।शुक्रबार दिउँसो अस्पताल भर्ना भएकी जानुकाको साँझ १० बजे अप्रेसनबाट छोरा जन्मियो ।उनलाई अप्रेसनपछि अत्याधिक पीडा र रक्तश्राव भएको र डाक्टरलाई जानकारी गराउँदा समेत वेवास्ता गरेका कारण बिरामीको ज्यान गएको

आफन्तहरुले गुनासो गरेका छन् ।अप्रेसनमा लापरवाही गरेकोले जानुकाको ज्यान गएको भन्दै आफन्तहरुले अप्रेसन गर्ने डाक्टरलाई कारबाही गर्नु पर्ने भन्दै नोबेल अस्पताल घेराउ गरेका छन् । घेराउ गर्ने क्रममा प्रहरीले लाठीचार्ज गर्दा जानुकाका केही आफन्तहरु घाइते भएका छन् ।नाबेल अस्पतालमा मृत्यु हुनेमा यो पहिलो घटना भने होइन । यस वर्ष मात्रै ३ वटा घटनामा आफन्तहरुले लापरवाही गर्ने डाक्टरलाई कारवाही गर्न माग गर्दै विरोध प्रदर्शन गरेका थिए ।news24

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • १५ हजार दर्शक क्षमताको अन्तर्राष्ट्रिय रंगशाला निर्माण हुँदै गुल्मीमा
  • अग्रज पत्रकार सेनानी गुप्ता रहेनन्
  • यि उपायले सजिलै भाग्छन् साङ्ला
  • लमहीमा डायलाईसिस सेन्टर शुभारम्भ गर्ने तयारी
  • युवा नेतृत्व विकास कार्यक्रममा छनोट भएकी छिन् नेविसंघ नेता बराल
  • मुसिकोट नगरपालिकालाई देशकै नमुना नगरपालिकाको रुपमा विकास गर्नुपर्छ :अध्यक्ष तिमिल्सिना
  • पत्रकार के.सी.ले दिए मुसिकोटका विद्यार्थीलाई स्वीटर
  • रामनगर एकेडेमीले मनायो १३औ बार्षिक उत्सव एवं अभिभावक दिवस
  • अक्षर एकेडेमीले मनायो अभिभावक दिवस
  • अक्सफोर्डद्वारा पुरस्कार वितरण तथा साँस्कृतिक कार्यक्रम सम्पन्न