नराम्रो सपना देख्नु भयो  यसो गर्नुस्

२३ मंसिर २०७६, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
18 Shares


एजेन्सी /खराब सपना देखेर व्युँझियो भने फेरि सुतेपछी उत्त सपनाको असर समाप्त हुन्छ। अत्यन्तै अशुभ सपना देखे निम्न श्लोक तीन पटक वा यथाशक्य जप गरे खराब सपनाको फल नष्ट हुन्छ।बिष्णु नारायणं कृष्णंस् माधवं मधुसुदनमंहरि नरहरि राम गोविन्द दधिवामनमं ।।भगवान बिष्णुको निम्न आठ नामहरु बिहानको नित्यकर्म सकेर पुर्वतर्फ फर्केर भक्तिपूर्वक स्मरण गरे खराब सपनाको प्रभाव नष्ट हुन्छ।

अच्युतं, केशवं, बिष्णुं, हरि सत्यं जनार्दनमां।
हंसं, नारायणञ्चैव एतन्नामाठटकं शुभम ।।

निम्न मन्त्रको जप दश पटक गर्ने शास्त्रोत्त विधान बताइएको छ।ॐ हीं त्रीं पूर्व दुर्गतिनाशिन्यैमहामायायै स्वाहा।खराब सपनाको अशुभ फल नाश गर्न विहानै उठेर स्नान आदि गरी भगवानको प्रार्थना स्मरण र यथाशक्य दान गर्नु उपयोगी हुन्छ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया