कमला घिमिरेको दमदार अभिनय रहेको ‘वान टु वान टु’ सार्वजनिक ( भिडियो सहित )

२५ मंसिर २०७६, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
17 Shares


काठमाण्डौ – चर्चित बाल गायिका कमला घिमिरेको तेस्रो गीत सार्वजनिक भएको छ। ‘वान टु वान टु’ बोलको गीतमा कमला गायक सञ्जीव सिंह रानाको साथमा देखिएकी छन्। गीतमा सञ्जीव र कमलाको आवाज रहेको छ। गीतमा कमलाको गायकी सँगसँगै नृत्य पनि रहेको छ। यस अघि दुई वटा गीत निकालेर सारा दर्शकको मन जित्न सफल कमलाको नयाँ तेस्रो गीतले पनि दर्शकको उत्तिकै माया पाउने अनुमान गरिएको छ। कमलाको यस गीत पनि शब्दको हिसाबले र भिडियो पनि निकै उत्कृष्ट बनेको छ।

यो भिडियो मा ‘वान टु वान टु हेलिकप्टर चढेर जान्छु काठमाडौँ’ बोलको गीत निकै दमदार बनेको छ। कमला घिमिरे भाइरल भएपछि उनको माग अहिले देश तथा विदेशमा हुने गरेका छ। कमलाको स्वरमा रहेको गीत र दोहोरी सबैले मन पराउने गरेका छन्। उनको दोहोरी गाउने शैलीलाई सबैले वाह-वाह गरेका छन्।

कमला घिमिरे म्युजिक भिडियो र प्रत्यक्ष दोहोरीमा मात्र होइन टिकटक भिडियोहरुमा पनि देखिन्छिन् । उनको दोहोरी र गीत गाउने शैलीलाई सबैले मन पराएका छन् भने देशमा हुने विभिन्न सांगितिक कार्यक्रम र मेला महोत्सवमा कमला घिमिरे पहिलो रोजाई मा पर्ने गरेकी छिन। हेर्नुहोस् कमलाको तेस्रो गीतको भिडियो सहित :

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • जर्मनीका प्रान्तीय अर्थमन्त्रीले गरे आत्महत्या
  • सियारीमा विपद् व्यवस्थापन तथा राहत कोष स्थापना, डिस्इन्फेक्सन बनाउन सुरु
  •  सरकारले लकडाउन थप एक हप्ता बढाउने
  • “युवाद्धय मेघराज र बिक्रम : जो जोखीमका बिच कृषीमा भबिष्य…
  • छोराको जन्म दिनमा वालिङ रामबाच्छाका युवा व्यवसायी ठकुरीले गरे अत्यावश्यक…
  • ‘येशुलाई विश्वास गर्नेलाई कोरोना लाग्दैन’ भन्ने एक जना पक्राउ
  • गुर्जोको रस पिउँदा कोरोना संक्रमण ठीक हुने रामदेववावाको दावि
  • बैंकको कर्जा किस्ता तथा ब्याज २०७७ अषाढ सम्म तिरे पनि…
  • चैतमा तिर्नुपर्ने कर्जा असारमा बुझाए हुने : राष्ट्र बैंक
  • कोरोनाविरुद्धको लडाइँमा बलिउडकर्मीको सहयोग