अन्तर्राष्ट्रिय अवार्डबाट एलआईसी नेपाल सम्मानित

२६ मंसिर २०७६, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
15 Shares


काठमाडौं –  CMO Global/World Marketing Congress  ले लाइफ इन्स्योरेन्स कर्पोरेशन (एलआईसी नेपाल) लाई नेपाल वेष्ट ब्राण्ड लिडरसीप अवार्ड–२०१९ (Nepal Best Brand Leadership Award, 2019)  बाट सम्मान गरेको छ ।बुधबार काठमाण्डौंमा आयोजित एक कार्यक्रमका बीच एलआईसीलाई उक्त अवार्ड प्रदान गरिएको हो । एलआईसीका कम्पनी सचिव विनोदकुमार भुजेलको नाममा जारी गरेको

विज्ञप्तीअनुसार गत वर्ष पनि उक्त कम्पनीलाई यो अवार्डबाट सम्मानित गरिएको थियो ।उक्त कार्यक्रममा बैंक, बीमा, वित्तीय संस्था,गैर सरकारी संस्था, होटल, पर्यटन आदि विविध क्षेत्रका उत्कृष्ट संस्थाहरुलाई अवार्ड प्रदान गरिएको थियो ।कार्यक्रममा एलआईसी नेपालका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत एलपी दासले सम्मान ग्रहण गर्दै जीवन बीमाको क्षेत्रमा एलआईसी विश्वमै एक परिचित ब्राण्ड रहेको र नेपालमा पनि बीमितहरुलाई उत्कृष्ट सेवा तथा सर्वाधिक प्रतिफल दिन सफल भैरहेको बताएका थिए ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • १५ हजार दर्शक क्षमताको अन्तर्राष्ट्रिय रंगशाला निर्माण हुँदै गुल्मीमा
  • अग्रज पत्रकार सेनानी गुप्ता रहेनन्
  • यि उपायले सजिलै भाग्छन् साङ्ला
  • लमहीमा डायलाईसिस सेन्टर शुभारम्भ गर्ने तयारी
  • युवा नेतृत्व विकास कार्यक्रममा छनोट भएकी छिन् नेविसंघ नेता बराल
  • मुसिकोट नगरपालिकालाई देशकै नमुना नगरपालिकाको रुपमा विकास गर्नुपर्छ :अध्यक्ष तिमिल्सिना
  • पत्रकार के.सी.ले दिए मुसिकोटका विद्यार्थीलाई स्वीटर
  • रामनगर एकेडेमीले मनायो १३औ बार्षिक उत्सव एवं अभिभावक दिवस
  • अक्षर एकेडेमीले मनायो अभिभावक दिवस
  • अक्सफोर्डद्वारा पुरस्कार वितरण तथा साँस्कृतिक कार्यक्रम सम्पन्न