पत्रकारितामा सुशासन ल्याउन दुईदिने तालिम सुरु

२६ मंसिर २०७६, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
15 Shares


महेश सिंह / सिरहा –  सिरहाको लहानमा पत्रकारहरुलाई लेखन कला र पत्रीकारितामा सुशासन ल्याउन तालिमको आयोजना गरेको छ् ।पत्रकारितामा पका गर्न सिरहा,सप्तरी उदयपुर र सर्लाही लगायतका चार जिल्लाका नब आगन्तुक पत्रकारहरुलाई लछित गरि यो कार्यक्रमको आयोजना गरेको आयोजक ले बताए ।तालीममा नेपाल पत्रकार महासंघका केन्द्रीय सदस्य देव कुमार यादवले उद्घाटन गर्नु भएको छ ।तालिमको उदघाटन गर्दै प्रमुख अतिथि यादवले पत्रकारले समाचार लेख्दा सत्यतामा आधारिता रहेर समाचार लेख्नुपर्ने बताउँदै स्बच्छ र निष्पक्ष पत्रकारीता गर्न सुझाब दिनुभएको छ ।

नेपाल पत्रकार महासंघ सिरहाका सभापति दिनेश्वर प्रसाद गुप्ताको अध्यक्षतामा भएको थियो । राष्ट्रिय संचार विकास केन्द्रको आयोजनामा २ दिने सुशासन तथा विकास केन्द्रित पत्रकारिता तालिम सिरहाको लहानमा सुरु भएको छ ।तालिममा चार जिल्लाका २६ जना महिला, पुरुष पत्रकारहरुको सहभगिता रहेको छ । तालिमममा प्रशिक्षकहरु रामकृष्ण रेग्मी , श्रीराम सिंह बस्नेत ,विष्णु शर्मा पराजुलीले सहजीकरण गर्नुभएको छ।अस्ट्रेलीयन राजदुतावासको आर्थिक सहयोग, नेपाल पत्रकार महासंघ सिरहाको समन्वय तालिम संचालन गरिएको हो । कार्यक्रमको उदघाटन सत्रको संचालन शाखाकी उपाध्यक्ष रिंकु दासले गर्नु भएको आयोजक ले जानकारी दिनु भयो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • क्ञ्चन गाउपालिकामा क्वारेन्टाइ हट्यो,संक्रमण रोकथाम गर्न सहयोग गर्ने सबैलाई गाउपालिका…
  • गणेशमान सिंहको स्मृतिमा नेबिसंघ द्वारा काठमाडौंमा दिप प्रज्वलन
  • सिरहाको लहानमा गणेश मान सिंहको स्मृति दिवस सम्पन्न
  • जनप्रतिनिधिद्वारा बाढी प्रभावित क्षेत्रको स्थलगत अनुगमन
  • नवलपरासीमा पनि मनाइयो राष्ट्रिय परिवार नियोजन दिवस
  • शैक्षिक क्षेत्र सुधारको माग गर्दै शिक्षामन्त्रीलाई संयुक्त विद्यार्थी संगठनको पत्र
  • (एमसिसी )  बुंँदा परिमार्जन गरेर भए पनि अनुमोदन हुन्छ :…
  • शुदोधन गाउँ पालिका २ बनगाइमा एक युवकको हत्या
  • तिलोत्तमामा विनाधितो सहुलियतपूर्ण कर्जा
  • रैना र हरभजन नखेल्दा चेन्‍नईले टिम कसरी मिलाउला ?