गाैरीशंकर पेन्ट्स कारखानामा आगलागी

२९ मंसिर २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


काठमाडौं – काठमाडौंको चन्द्रागिरि-११ सतुंगलस्थित गौरीशंकर पेन्ट्स कारखानामा आगलागी भएको छ। करेन्ट सर्ट भएर कारखानामा आगलागी भएको प्रहरीले जनाएको छ। महानगरीय प्रहरी वृत्त थानकोटका प्रहरी प्रमुख कुमार विक्रम थापाले आगो निभाउनको लागि दुइटा दमकल र दुइटा पानी ट्यांकर परिचालन गरिएको बताए।

उनले आगो १ घण्टाभित्रै नियन्त्रणमा ल्याइएको जानकारी दिए ‘आगलागी भएको ५ मिनेटभित्रै दमकल र पानी ट्यांकर परिचालन गरिएकोले ठूलो क्षति हुन पाएन’, उनले भने,‘हामीले १ घण्टाभित्रै आगो नियन्त्रणमा ल्याउन सफल भयौं।’

गौरीशंकर पेन्टसका सञ्चालक आन्नद रौनियारले प्रहरीहरूको सक्रियता र नगरपालिकाको साथ र सहयोगका कारण ठूलो क्षति हुन नपाएको बताए। उनका अनुसार आगलगीमा परी कारखानामा रहेको रङ बनाउने मेसिन, केमिकल, कारखानाको ठूलो र सानो मेशिन, कागजपत्र, अन्य सरसामान जलेर नष्ट भएको छ। आगलागीबाट कति क्षति भयो भने यकिन विवरण आउन बाँकी छ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • एनआरएनए स्पेन द्वारा स्वर्गिय भबिस्यता न्यौपानेको परिवारलाई आर्थिक सहयोग हस्तान्तरण
  • आज मंगलबारको राशिफल
  • बुटवलमा मंगलवार बिहानै एक संक्रमितको मृत्यु
  • जि पि कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाले २८औं पटक निशुल्क दुग्धजन्य पदार्थहरू…
  • कांग्रेस नेता हरिबोल भण्डारी द्धारा राहत वितरण
  • एभरेस्ट आयल सप्लायरमा आगलागी
  • बैदेशिक रोजगारबाट फर्किएकाहरुका लागी एक दिने गहन अभिमुखी करण कार्यक्रम…
  • कांग्रेसका सांसदहरूले फिर्ता गरे दशैं भत्तावापतको रकम
  • कोरोनाको परीक्षण र उपचार जनताले नै गर्नुपर्ने निर्णय फिर्ता लिन…
  • बुटवलको सिंह कम्प्लेक्समा सञ्चालनमा आयो खस्यौली स्नोकर क्लब