हिमचुली सहकारी द्वारा रक्तदान

८ पुष २०७६, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
16 Shares


भैरहवा – स्थापना दिवसको अवसर पारेर भैरहवा गाउमा रहेको हिमचुली बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाले रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ ।  रगतकै अभावमा कसैको ज्यान नजाओस भन्ने उद्देश्यले १३ औं स्थापना दिवसको अवसर पारेर रक्तदान गरिएको संस्थाका अध्यक्ष बसन्त कुमार लाल कर्णले बताए । संस्थाले बिभिन्न दिवसहरुको अवसर पारी समाजिक कार्यक्रमहरुमा सहभागीता जनाउने गरेको कर्णले बताए । बिरामीहरुलाई फलफुल बितरण, रक्तदान लगायत अन्य कार्यक्रमहरुमा संस्थाको सहभागीता हुने गरेको छ ।

स्थापना दिवसको अवसरमा सहकारीका सदस्य एवम अन्य स्थानिय समेत गरि २६ जनाले रक्तदान गरेको संस्थाका अध्यक्ष बसन्त कुमार लाल कर्णले जानकारी दिए । रक्तदान कार्यक्रममा नेपाल रेडक्रस सोसाईटीको प्राविधिक सहयोग रहेको थियो । कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुख अतिथि नेपाल रेडक्रस सोसाईटी रुपन्देहीका उपसभापति दिपक क्षेत्री न्यौपानेले मानव जिवनमा अन्य दानहरु भए पनि रक्तदानको महत्व ती सम्पूर्ण दानहरु भन्दा बढी रहेको बताए ।

उनले एक जनाले गरेको रक्तदानबाट अन्यको ज्यान जोगाउन सक्ने भएकोले सक्षम ब्यक्तिलाई रक्तदान गर्न अगाडी आउन आग्रह गरे । हिमचुली बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका अध्यक्ष बसन्त कुमारलाल कर्णको अध्यक्षता, नेपाल रेडक्रस सोसाईटी रुपन्देहीका उप सभापति दिपक क्षेत्री न्यौपानेको प्रमुख आतिथ्यतामा सम्पन्न कार्यक्रममा उपसभापति बेचन गुप्ताको स्वागत र सचिव अम्बिका तिवारीको सञ्चालन रहेको थियो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • चैत १७ गते सोमबारको राशिफल
  • जर्मनीका प्रान्तीय अर्थमन्त्रीले गरे आत्महत्या
  • सियारीमा विपद् व्यवस्थापन तथा राहत कोष स्थापना, डिस्इन्फेक्सन बनाउन सुरु
  •  सरकारले लकडाउन थप एक हप्ता बढाउने
  • “युवाद्धय मेघराज र बिक्रम : जो जोखीमका बिच कृषीमा भबिष्य…
  • छोराको जन्म दिनमा वालिङ रामबाच्छाका युवा व्यवसायी ठकुरीले गरे अत्यावश्यक…
  • ‘येशुलाई विश्वास गर्नेलाई कोरोना लाग्दैन’ भन्ने एक जना पक्राउ
  • गुर्जोको रस पिउँदा कोरोना संक्रमण ठीक हुने रामदेववावाको दावि
  • बैंकको कर्जा किस्ता तथा ब्याज २०७७ अषाढ सम्म तिरे पनि…
  • चैतमा तिर्नुपर्ने कर्जा असारमा बुझाए हुने : राष्ट्र बैंक