पृथ्वीजयन्तीका अवसरमा सभापति भरत कुमार शाहद्वारा शुभकामना व्यक्त

२६ पुष २०७६, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
121 Shares


विसं १७७९ पुस २७ गते गोर्खामा जन्मिएका पृथ्वीनारायण शाहले स-साना राज्यलाई एकीकरण गरी आधुनिक नेपाल निर्माण गरेका थिए । तत्कालीन नेपालको अवस्थालाई विश्लेषण गर्दै पृथ्वीनारायण शाहबाट भएको दिव्योपदेश अहिले पनि उत्तिकै सान्दर्भिक रहेको भनी दूूरदृष्टि व्यक्तिका रुपमा उनको प्रशंसा हुँदै आएको छ ।पुर्खाहरूको वीरता, चातुर्य र स्वाभिमानयुक्त गुणले गर्दा नै हामीलाई सदासर्वदा स्वाधीन

मुलुकको गौरवशाली नागरिकका रूपमा शिर ठाडो पारेर बाँच्न मद्दत पु¥याएको भनी उनको योगदानको प्रती राज्य ले बिर्सन नहुने सभापति भरत कुमार शाह ले बताए ।शुभकामना सन्देशमा क्रममा सभापति शाहले असान्दर्भिक विषयमा मुलुकलाई विवादमा पार्ने काम कतैबाट हुन नहुने बताउँदै परस्परा प्रेम, एकता र सद्भावका निम्ति आपस मा एकता सहित को मेलमिलाप आबश्यक रहेको सभापति शाह ले बताएका छन्

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया