सिरहाको कर्जनहामा आगोमा जलेर एक बालिकाको ज्यान गयो

१० माघ २०७६, शुक्रबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
28 Shares


महेश सिंह  / सिरहा – सिरहाको कर्जन्हा नगरपालिका ४ बस्तिपुरमा आगोमा जलेर १३ बर्शिय बालिकाको ज्यान गएको समाज बादी पार्टीको युवा नेता कुशेश्वर साह, पजियारले जानकारी दिनुभयो । बिहिवार राती १ एक बजेको समयमा बिधुतको तार सरट भइ आगो लगेको प्रहरीको अनुमान छ् । मृत्युु हुनेमा चुन चुन भनीने बर्ष १३ कि सोनाली नायक कि आगोमा जलेर मृत्यु भएको हो । मृत्यु हुनेमा आशा नायक की छोरी हुन। आशाको श्रीमान दुई बर्ष अगाडि देखी आफ्नो पुरानो घर धनुषाको सबैला नगरपालीकामा बस्दै आएको स्थानीयहरुको भनाइ छ । आशाले आफ्नो श्रीमान् संग दुई बर्ष अगाडि सम्बन्ध बिछेदको मुद्दा सिरहा जिल्ला अदालतबाट आशाले जितेका थिए ।

आशाको एक्लो छोरी लिए श्रीमान संग छुट्टै अलग भइ दुई बर्ष अगाडि देखी सिरहाको कर्जन्हा नगरपालीका ४ बस्तीपुरमा बस्दै आईकी छिन । आगलागि बाट घरमा रहेको अनपात लत्ताकपडा न जलेको मानवीय छेती मात्र भएको ईलाका प्रहरी कार्यालय मिर्चैयाले बताए । आमा र छोरी घरमा सुतिरहेको बेला अचानक बिधुतको तार सरट भइ आगलगि भएको थियो । आगलगिबाट चोरी सोनालीको ज्यान गएको र आमा भागन सफल भएको छ । आमा लाई समान्य आगोले पोलेको र स्थानीय फुल कुमारी मेमोरियल अस्पतालमा उपचार भई रहेको छ भने सब लाई पोस्ट मारटमको लागि लहान अस्पतालमा ल्याएको अस्पताल स्रोतले जानकारी दिनु भयो । गाउँ ले हरुको भनाइ अनुसार मृतको आमा आशाले परको पुरुष संग शारीरिक सम्बन्ध गासिएको गाउँमा व्यापक हल्ला रहेको छ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • निजि बिद्यालय भन्छन –“सरकारको निणर्य कार्यन्वयनमा समस्या छ ।”
  • घरबहाल छुट दिन सरकारले गरेको अनुरोधको स्वागत
  • विपन्न परिवारलाई खाद्यान्न वितरण
  • कोरोनाकोषमा पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र द्धारा दुई करोड सहयोग
  • पोर्चुगलमा संगै वस्ने ८ नेपाली कोरोना संक्रमित
  • कोरोना संक्रमणको उपचारमा आशाका किरण देखिए : डा. रवीन्द्र पाण्डेय
  • कोरोना अस्पतालको लापरवाहीले पतीको मुत्य भएको पत्नीको दावि , छानवीन नभएसम्म…
  • गल्याङमा एक सय दश जना होम क्वारेन्टाइनमा
  • साँझ आमा डेरा फर्कदा उनिहरुले बुझीसकेका थिए–‘अब हामी टुहुरा भयौं’
  • राप्ती गाउँपालिकाले आर्थिक अवस्थाका आधारमा राहत वितरण गर्ने