अक्षर एकेडेमीले मनायो अभिभावक दिवस

१५ माघ २०७६, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
213 Shares


झविन्द्र देवकोटा / बुटवल –  बुटवल जितगढी किल्ला नजिकै रहेको अक्षर एकेडेमी विद्यालयले आफ्नो तेस्रो बार्षिकोत्सव तथा अभिभावक दिवस मनाएको छ । तीन वर्ष अगाडि स्थापना भएको विद्यालयले विद्यार्थीको प्रतिभा प्रदर्शन तथा पुरस्कार वितरण गरेर वार्षिकोत्सव तथा अभिभावक दिवस बुधबार मनाएको हो । कार्यक्रमको उद्घाटन गर्दै बुटवल उपमहानगरपालिका शिक्षा महाशाखा अधिकृत टिकाराम पन्थीले अहिलेको आवश्यकता भनेकै बालमैत्री पद्दतीमा बालबालिकालाई अध्ययन सिकाई गराउने पठन सँस्कृतिको विकास हुन आवश्यक रहेको बताउनुभयो । उहाँले अक्षर एकेडेमीले बालमैत्री पद्दतीमा अध्ययन गराउने कुरालाई अनुसरण गरेको उल्लेख गर्दै बालबालिकालाई उनीहरुकै शैलिमा सिकाउनु पर्ने बताउनुभयो ।

विद्यालयका संस्थापक अमरनाथ पाठकको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा वडानम्बर २ का अध्यक्ष रमेश नेपाल, एन प्याब्सन रुपन्देहीका अध्यक्ष पुरुषोत्तम बस्याल, अभिभावक संघ प्रदेश ५ संयोजक हेम थापा, प्रदेश सहसचिव होमनाथ ढुङ्गाना, राष्ट्रिय कलाकार निरु गुरुङ्ग लगायतले शैक्षिक गुणस्तरताका लागि पठन संस्कृतिलाई बालमैत्री बनाउनु पर्ने बताउनुभयो । विद्यालयका प्रिन्सिपल रुपा श्रेष्ठ पाठकले विद्यालयको प्रगति प्रतिवेदन प्रस्तुत गर्दै गुणस्तरीय शिक्षालाई जोड दिदै माथील्ला कक्षा थप तथा संचालनको योजना विद्यालयले लिएको बताउनुभयो । कार्यक्रममा शैक्षिक तथा अतिरिक्त कृयाकलापमा उत्कृष्टता हासिल गरेका विद्यार्थीलाई पुरस्कृत गरिएको थियो भने साना विद्यार्थीहरुले आआफ्नो साँस्कृति प्रस्तुती देखाएका थिए ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • प्रदेश २ कै नमुना ह्याच्री उधोग सिरहाको लहानमा संचालन
  • कर्णाली प्रदेशमा सुशासनका लागि युवा कार्यक्रम सम्पन्न
  • शनिदेबको दर्शन गरि आजको राशिफल हेर्नुहोस
  • स्व.वि.यु विहिन क्याम्पस बनाउन सरकार नै लाग्यो : महामन्त्री पाण्डेय
  • सभापति श्रेष्ठको निधन प्रती भरत कुमार शाहद्वारा दुख व्यक्त 
  • रोट्रयाक्ट डाउनटाउनको साप्ताहिक कार्यक्रम
  • शाइन रेसुंगा बैंक सामाजिक कार्यमा सक्रिय: बनाइदियो मन्दिरमा ट्रष्ट
  • बर्दघाट खानेपानीका नव निर्वाचित पदाधिकारीहरुले लिए सपथ 
  • गुल्मीको धुर्कोटमा बेवारिसे शव फेला
  • शैक्षिक ईज्यत जोगाउने चोली ‘संस्थागत विद्यालय’ लाई विभेद नगर्न राज्यलाई…