श्रीमानसँग मिलेर यस्तो फिल्म बनाउँदै सन्नी लियोन

१६ माघ २०७६, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
2 Shares


काठमाडौं – चर्चित बलिउड अभिनेत्री सन्नी लियोन अब निर्माता पनि बन्ने संकेत देखिएको छ । निलो चलचित्रबाट चर्चा पाएकी उनले निर्माण गर्न लागेको पहिलो फिल्मको सुटिङ सुरु भएको छ । तर उनले फिल्मको नाम खुलाएकी छैनन् । यसै वर्ष फिल्म रिलिज गर्ने भएकाले सन्नी धेरै उत्साहित छन् भन्दै भारतीय सञ्चारमाध्यमहरुले जानकारी दिएका छन् ।

फिल्ममा उनका श्रीमान् ड्यानिअल वेबरले पनि सघाइरहेका छन् । उनले भनेकी छन्, ‘मेरो फिल्ममा सामाजिक सन्देश छैन। यो साइकोलोजीकल थ्रिलर फिल्म हो।’ सन्नीलाई बलिउडमा स्थान बनाउन निकै संघर्ष गर्नु परेको थियो । अब निर्माताका रूपमा पनि निकै संघर्ष गर्नुपर्ने देखिएको छ ।

सन्नीले वस्तविकता दर्शाउँदै भनेकी छन्, ‘बलिउडमा सलमान, आमिर र शाहरुख वा उनीहरूकै स्तरका ठूला फिल्मवालाहरूलाई बाहेक अरूलाई निश्चित बजेटमै खुम्चिनुपर्ने बाध्यता हुन्छ।’ सन्नीले आफूसँग कुनै इगो नरहेको जनाउँदै सुटिङ स्पटमा जरुरी परे अरूलाई चिया बाँड्न पनि तयार रहेको अभिव्यक्ति दिएकी छिन् । एजेन्सी

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • बुटवल देविनगर मनकामना पथमा आगलागी
  • कोरोनाको प्रभाव कम गर्न संगित सिक्न व्यस्त छन् स्याङ्जाका बिद्यार्थी…
  • नवलपरासीमा लागुपदार्थ विरुद्ध सरोकारवालासँग अन्तरक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न
  • लियो क्लव अफ कञ्चनको प्रशिक्षण
  • मैत्रिपुर्ण ब्याडमिन्टन प्रतियोगीतामा मनिश र शेर बहादुरको टिम विजयी
  • उपभोक्ता समिति गठन तथा योजना संचालन सम्वन्धि अभिमुखीकरण
  • संविधान दिवस र कार्यान्वयनको अवस्था
  • मुख्य मन्त्रि शंकर पोख्रेलद्धारा  कुलपानी क्षेत्रको अवलोकन
  • कोरोनाका कारण बर्दघाट नगरपालिकामा अत्यावस्यक बाहेकका सम्पुर्ण सेवा बन्द
  • गल्याङ नगरपालिकाको विकासका लागि बृहत गुरुयोजनाको तयारी