मानव वेचविखनको आरोपमा वडाअध्यक्ष पक्राउ

१६ माघ २०७६, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


ललितपुर – मानववेचविखनको आरोपमा दक्षिणकाली नगरपालिकाका वडा नं। ४ का वडाअध्यक्ष पुस्कर खड्कासहित ३ जना पक्राउ परेका छन्।खड्का नेपाली कांग्रेसबाट निर्वाचित वडा अध्यक्ष हुन्।महानगरिय प्रभाग सानेपा र महानगरिय प्रहरी परिसर ललितपुरको संयुक्त टोलीले माघ १० गते सानेपाको एक घरबाट निज वडाध्यक्षसहित तीनजनालाई नियन्त्रणमा लिएको थियो।पक्राउ पर्नेहरुमा वडाध्यक्ष लगायत काठमाडौं

महानगरपालिका वडा नं।१६ का वृजगोपाल श्रेष्ठ र भारत मोतिहारी चकिया विहार घरभई हाल ललितपुर महानगरपालिका वडा नं।२ का नबल ठाकुर हुन् । प्रहरी टोलीले उनीहरुलाई आत्तिजनक अवस्थामा रहेको अवस्थामा पक्राउ गरेको महानगरिय प्रहरी परिसर जाउलाखेलले जनाएको छ।उनीहरुलाई माघ १० गते १२ः३० बजे नियन्त्रणमा लिएको र जिल्ला अदालत ललितपुरबाट मानववेचविखन मुद्धामा थप अनुसन्धान गर्न ९ दिनको म्याद थप भएको महानगरिय प्रहरी परिसर ललितपुरका एसएसपी टेकप्रसाद राईले बताए।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • सामूहिक रुपमा आलु खेती गर्दै दलित महिलाहरु
  • सामुदायिक बिद्यालयका बिद्यार्थिलाई शैक्षिक सामाग्री बितरण
  • तिलोत्तमामा ‘गर्भवतीसँग नगर उप–प्रमुख कार्यक्रम’
  • टिप्परको ठक्करबाट एक जनाको मृत्यु
  • ‘बेटर व्रिक–नेपाल कार्य अनुपालक अधिकृतहरुका लागि कार्यशाला गोष्ठि सम्पन्न’
  • मन्त्री अर्यालद्वारा कोटाकोटमा सामुदायिक भवन तथा मंदिर निर्माणकार्यको शिलन्यास
  • युवा नेता भण्डारीले गरे गुल्मेली विद्यार्थीलाई छात्रावृत्तीमा अध्ययन गराउने घोषणा
  • आज आइतबारको राशिफल
  • रिलायन्स लाइफ इन्स्योरेन्सद्वारा रक्तदान
  • महिलाहरुको सक्रियताले दीगो आर्थिक प्रगती सम्भव : अध्यक्ष गैह्रे