गिरीजा प्रसाद फाउण्डेशन अमेरिकाले एक बृहत् कार्यक्रम गर्ने योजना

१७ माघ २०७६, शुक्रबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


अमेरीका । जनवरी २९, २०२० बिहान ब्रुकलिन बोरो प्रेसिडेटं को कार्यलयमा गीरीजा प्रसाद कोईराला फाउण्डेसन अमेरिका को डेलिगेसन ब्रुकलिन बोरो प्रेसिडेटंको मिटिङ मा सहभागी भएको छ। उक्त मिटिङमा ब्रुकलिन बोरो प्रेसिडेटंको तर्फवाट रयान लिन्च-चिफ अफ स्टाफ र दिलिप चौहान-डाईरेक्टर साऊथ ईस्ट ऐसियन एफियर्स थिए भने फाउण्डेशनको तर्फवाट अध्यक्ष सोमनाथ घिमिरे, उपाध्यक्ष सुवर्ण लामा, केन्द्रीय सदस्य प्रेम पौडेल र पास्टर ऐमानुयेल एस्से सहभागी थिए। लगभग एक घण्टा चलेको उक्त बैठकमा फाउण्डेशन ले एक ब्रिहत कार्यक्रम को योजना गर्ने बारे छलफल भएको थियो। न्यु-यार्क शहरमा सुरक्षा सुधार कसरी गर्न सकिनछ भन्ने विषयमा मेयर, पुलिस कमिसनर, सबै बोरोका प्रेसिडेटं एवम् न्यु-यार्क शहर भरिका सबै धर्मको धार्मिक गुरुहरु र सबै समुदायका नेताहरु सगं बिचार- बिमर्ष गोष्ठी गर्ने वारे निकै महत्वपुर्ण सुझाव र सरसल्लाह हरु आदानप्रदान भएको जानकारी अध्यक्ष घिमीरे दिनुभयो।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • देशभर सक्रिय संक्रमितको संख्या २० हजार ३९६ पुग्यो, आज थपिए…
  • बझाङ घटनालाई गम्भीर रुपमा लिएको छु : सभामुख सापकोटा
  • समाजिक सेवा दिवसको अवसरमा ओरेक नेपाल द्धारा अंन्तरकृर्या
  • नेपाली कांग्रेसका नेताहरु द्धारा राहत वितरण ।
  • संविधानसभा सदस्य पाण्डेय द्वारा पहिरो पीडित परिवारलाई आर्थिक सहयोग 
  • बाँकेमा कोरोनाका कारण थप दुई जनाको मृत्यु
  • नेटवर्किङ व्यवसायमा संलग्‍न २५ कम्पनी र ५० जना पक्राउ गर्न…
  • कालीगण्डकी पहिरो पीडितलाई सभासद पाण्डे र दियालो संस्थाको तर्फबाट नगद…
  • एनआरएनए लाई आइएलओको थप ५ करोड सहयोग
  • अमेरिकामा नेपाली राष्ट्रिय महिला सम्मेलनमा सहयोग गर्ने सबैलाई अध्यक्ष साह…