वालिङ्लाई हराउँदै रौतहटको चन्द्रपुर बन्यो च्याम्पियन

१९ माघ २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


काठमाडौं –  रौतहटको चन्द्रपुर नगरपालिकाले चन्द्रपुर उप मेयर राष्ट्रिय महिला लिग कप फुटबलको उपाधि उचालेको छ । चन्द्रपुर नगरपालिका फुटबल टोलीले उपाधिसँगै तीनलाख रुपियाँको पुरस्कार राशी प्राप्त गरेको छ । उपविजेता वालिङ भने एक लाख पचास हजार रुपियाँसँग ट्रफीमा चित्त बुझायो ।

रौतहटको चन्द्रनिगाहपुर आइतबार सम्पन्न खेलमा चन्द्रपुरले वालिंग नगरपालिकामाथि जित हात पार्यो । निर्धारित समयमा दुबै टोलीले कुनै गोल गर्न नसकेपछि खेल अतिरिक्त समयमा गएको थियो । अतिरिक्त समयमा पनि दुबै टोलीबाट गोल हुन नसकेपछि खेल पेनाल्टी शूटआउटबाट टुंग्याइयो । जसमा आयोजक चन्द्रपुर नगरपालिकाले जित हात पार्यो ।

प्रतियोगितमा रजनी ठोक्कर सर्वोत्कृष्ट खेलाडी घोषित हुनुभई स्कुटी प्राप्त गर्नुभयो । वालिङकी साबित्री किशन उत्कृष्ट गोलरक्षक, चन्द्रपुरकी समिक्षा घिमिरे उत्कृष्ट रक्षक, चन्द्रपुरकी सबिता रानामगर उत्कृष्ट मीडफिल्डर, रजनी ठोक्कर उत्कृष्ट फरवार्ड तथा चन्द्रपुरकै नोरज काफ्ले उत्कृष्ट प्रशिक्षकबाट सम्मानित भए । उहाँहरु सबैजनालाई १५ हजार रुपियाँ प्रदान गरियो । – गोरखापत्र

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • शैक्षिक क्षेत्रमा पारेको विकराल समस्याका सवालमा सरकार संचालकहरु चिन्तित नभएको…
  • भैरहवामा मनाइयो चीनको ७१ औं राष्ट्रिय दिवस
  • नेविसंघ द्धारा तिलोत्तमा नगरपालीकाको शिक्षा शाखा शिल
  • सांसद मल्ल द्धारा विर्घाका पहीरो पिडीतलाई आर्थिक सहयोग
  • रूपन्देहीको सियारीमा मेलमिलाप सम्बन्धी प्रशिक्षण
  • अब आफ्नै ठाँउमा केही गर्नुहोस् हामी साथ दिन्छौं नगर प्रबक्ता…
  • टिम नेपो नवलपरासीद्धारा बृक्षारोपण सम्पन्न
  • नयाँ नक्सासहितको पाठ्यपुस्तकको बिक्री खुला गर्न सरकारसँग नेविसंघको माग
  • जि पि के फाउण्डेशन अमेरिकाले निशुल्क दुग्धजन्य पदार्थहरू र फ्रोजन…
  • बुटवलको कोरोना अस्पतालमा एक संक्रमित पुरुषको मृत्यु