सिद्धार्थ कटेजको वार्षिक उत्सव : रक्तदानदेखि भारी छुटसम्म

२३ माघ २०७६, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


बुटवल  – होटल तथा रेष्टुरेन्ट व्यवसायको क्षेत्रमा आफ्नो नाम स्थापित गर्न सफल सिदार्थ कटेलले २२ औ स्थापना दिवश मनाएको छ । आजभन्दा २२ वर्ष अघि कैलालकिो टिकापुरवाट सेवा प्ररम्भ गरेको कटेजले अहिले देशभरी आफ्नो सेवा विस्तार गरेको छ ।

होटल व्यवसायको क्षेत्रमा फरक पहिचान बनाउन सफल भएको सिदार्थले बुटवलमा बिहिबार रक्तदान तथा शुभकामना आदन प्रदान गरेको छ । सरकारका सचिव टेकनारायण पाण्डेले केक काटेर वार्षिकउत्सवको शुरुवात गरेका थिए । रक्तसंचार केन्द्र बुटवलको प्राविधिक सहयोगमा होटल परिसरमा रक्तदान कार्यक्रम गरिएको हो ।

कर्मचारीहरुको सहभागितामा ३५ युनिट रगत संकलन गरिएको सिदार्थ कटेज बुटवलका प्रवन्ध निर्देशक महेन्द्र न्यौपानेले बताउनु भयो । उहांले देशभरीका सिदार्थका शाखामा अलग अलग कार्यक्रम गरि स्थापना दिवश मनाईएको पनि बताउनु भयो ।  बुटवलमा व्यवसायीक सफलता हासिल गरेको सिदार्थले रुपन्देहीको भैरहवामा पनि बृहत योजना सहितको होटल संचालनको अन्तिम तयारीमा पुगेको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • कोरोना संक्रमितप्रति जिम्मेवार बन्दै तिलोत्तमा ,शव व्यवस्थापनको जिम्मादेखि निःशुल्क पिसिआर…
  • मिलन र बिछोडको दोसाँध बैगुनी २ बजारमा
  • आहत मा राहत कार्यक्रम लाई बुद्धि सुवेदीको सहयोग,
  • एनआरएनए स्पेन द्वारा स्वर्गिय भबिस्यता न्यौपानेको परिवारलाई आर्थिक सहयोग हस्तान्तरण
  • आज मंगलबारको राशिफल
  • बुटवलमा मंगलवार बिहानै एक संक्रमितको मृत्यु
  • जि पि कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाले २८औं पटक निशुल्क दुग्धजन्य पदार्थहरू…
  • कांग्रेस नेता हरिबोल भण्डारी द्धारा राहत वितरण
  • एभरेस्ट आयल सप्लायरमा आगलागी
  • बैदेशिक रोजगारबाट फर्किएकाहरुका लागी एक दिने गहन अभिमुखी करण कार्यक्रम…