सिद्धार्थ कटेजको वार्षिक उत्सव : रक्तदानदेखि भारी छुटसम्म

२३ माघ २०७६, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
243 Shares


बुटवल  – होटल तथा रेष्टुरेन्ट व्यवसायको क्षेत्रमा आफ्नो नाम स्थापित गर्न सफल सिदार्थ कटेलले २२ औ स्थापना दिवश मनाएको छ । आजभन्दा २२ वर्ष अघि कैलालकिो टिकापुरवाट सेवा प्ररम्भ गरेको कटेजले अहिले देशभरी आफ्नो सेवा विस्तार गरेको छ ।

होटल व्यवसायको क्षेत्रमा फरक पहिचान बनाउन सफल भएको सिदार्थले बुटवलमा बिहिबार रक्तदान तथा शुभकामना आदन प्रदान गरेको छ । सरकारका सचिव टेकनारायण पाण्डेले केक काटेर वार्षिकउत्सवको शुरुवात गरेका थिए । रक्तसंचार केन्द्र बुटवलको प्राविधिक सहयोगमा होटल परिसरमा रक्तदान कार्यक्रम गरिएको हो ।

कर्मचारीहरुको सहभागितामा ३५ युनिट रगत संकलन गरिएको सिदार्थ कटेज बुटवलका प्रवन्ध निर्देशक महेन्द्र न्यौपानेले बताउनु भयो । उहांले देशभरीका सिदार्थका शाखामा अलग अलग कार्यक्रम गरि स्थापना दिवश मनाईएको पनि बताउनु भयो ।  बुटवलमा व्यवसायीक सफलता हासिल गरेको सिदार्थले रुपन्देहीको भैरहवामा पनि बृहत योजना सहितको होटल संचालनको अन्तिम तयारीमा पुगेको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • एकद्वार प्रणाली मार्फत वडा बिपन्नलाई राहत उपलब्ध गराउने
  • मनकारी घरबेटी : जसले काठमाडौमा रहेको घरको भाडा नलीने
  • मनकारी घरबेटी : जसले १६ सटरको भाडा नलीने
  • शिर्जनशिल बहुउद्देशीय क्लव द्धरा मास्क र साबुन वितरण
  • अधिवक्ता कृष्ण पोखरेल द्धारा घर भाडा छुट दिने घोषणा ।
  • नेविसंघले वितरण गर्यो सन्चारकर्मीलाई मास्क, स्यानिटाइजर, र ग्लोब्स
  • कोरोनाको रोकथाममा सरकार गैरजिम्मेवार बनेकोप्रति नेकपा नवलपुरको आपत्ति
  • वली सरकार जनताको जनजीविका र स्वास्थ्यप्रति गम्भीर बनेन : सङ्गम,…
  • सहायताको नाममा चन्दा उठाउन र आँफूखुसी वितरण गर्न नपाईने :…
  • काग्रेस प्रवक्ताले भने संकटका नाममा भ्रष्टचारले उन्मुक्ति पाउनुहुन्न