मृगौला पिडित खड्कालाई झण्डै १० लाख बढिको सहयोग रकम हस्तान्तरण

२५ माघ २०७६, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


कौरव खत्री / बागलुङ – बागलुङ गलकोटकी मृगौला पिडित महिलालाई नगद रकम सहयोग गरिएको छ । गलकोट नगरपालिका १ निवासी ११ बर्षीय मृगौला पिडित मनदिप खड्कालाई नगद रकम सहयोग हस्तान्तरण गरिएको छ ।गलकोट नगरपालिका ३ निवासी हाल रोजगारीको शिलशिलामा जापानमा रहेका समाजसेवी हरिश साहनीको संयोजकत्वमा जापानमा रहेका सम्पूर्ण नेपालीहरुबाट संकलन गरि पठाएको नगद रु.७लाख ३६ हजार २सय रुपैया रकम मृगौला पिडित खड्कालाई गलकोट नगरपालिका ३ का वडाअध्यक्ष विरजङ्ग भण्डारीले पिडित खड्कालाई विहिवार हस्तान्तरण गरेका थिए । केहि महिना अगाडी मृगौला पिडित खड्कालाई २लाख ८० हजार नगद हस्तान्तरण गरि सकिएको छ ।

दुई चरणमा गरि मृगौला पिडितका कुल १०लाख,१६हजार,२सय को आर्थिक सहयोग गरिएको छ ।घरको आर्थिक अवस्था निकै कमजोर रहेको खड्काको दुवै मृगौला फेल भएर पिडित भएका ख्डकाको स्वास्थ्य उपचारमा थप सहयोग पुग्ने गलकोट नगरपालिका ३ का वडाअध्यक्ष विरजङ्ग भण्डारीले जानकारी दिए ।केहि महिना अगाडी मृगौला पिडित खड्कालाई २लाख ८० हजार नगद हस्तान्तरण गरि सकिएको छ । रकम सहयोग गर्ने सम्पूर्ण नेपाली सहयोगदाताहरुलाई वडाअध्यक्ष भण्डारीले धन्यवाद दिए । रकम हस्तान्तरण कार्यक्रममा जनप्रतिनिधि, स्थानीय समाजसेवी, महिला लगायतको सहभागिता रहेको थियो ।

 

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • जुम्लाको तिला गाउंपालीका मा आगलागीबाट २५ घर जलेर नष्ट
  • कक्षा १२ को परिक्षाफल आउन अझ केही दिन लाग्ने
  • सुरु भयो कोरोना खोप अभियान
  • बुवाको स्मृतिमा शक्ति गौचनले तेस्रोपटक क्रिकेट प्रतियोगिता गराउँदै
  • कोरोना विरुद्धको खोप ‘कोभिसिल्ड’ बुधबार बिहान १० बजेदेखी लुम्बिनी प्रदेशका…
  • विघटन भएको प्रतिनिधिसभा पुनस्र्थापनाको कुनै संभावना छैन : अर्थमन्त्रि पौडेल
  • अदालतको काम संविधानको रक्षा गर्ने तथा व्यवस्थापिकालाई ठिक स्थानमा राख्ने…
  • पुर्वाग्रहबीना सदस्यता सिफारिस गर्न प्रेस युनियन रुपन्देहीद्धारा महासंघको ध्यानाकर्षण
  • रुपन्देहीको सियारी गाउँपालिकामा खरका छाना विस्थापित गरिने
  • धुर्कोट प्रमानन्द भण्डारी बहुमुखी क्याम्पसको १२ औँ बार्षिकोत्सव सम्पन्न