फेसबुकमा लाइभ गर्दै सन्की सैनिकले आफू संगै २७ जना मार्यो

२६ माघ २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


थाइल्याण्डको उत्तर पूर्वी क्षेत्रस्थित नाखोन शहरमा एक सन्की सैनिकले गोली चलाउँदा २७ जनाको ज्यान गएको छ । सपिङ सेन्टरमा छिरेर उक्त सन्की सैनिकले फेसबुकमा लाइभ गर्दै सर्वसाधारण मारेको हो । मलमा छिरेर उसले मानिसहरुलाई बन्धकसमेत बनाएर मारेको थियो ।

घटनामा दर्जनौं घाइते भएको बताइएको छ । घटना सपिङ सेन्टर र बुद्धिष्ट मन्दिर नजिक भएको हो । थाइ रक्षा मन्त्रालयलाई उधृत गर्दै बीबीसीले लेखे अनुसार आफू कार्यरत ब्यारेकबाट हतियार र गोली नियन्त्रणमा लिनुअघि त्यो सन्की सैनिकले आफ्ना कमान्डिङ अफिसरलाई गोली हानेको थियो ।

त्यसलगत्तै सपिङ सेन्टरमा पनि उनले जथाभावी गोली प्रहार गरेको सरकारी अधिकारीहरुले जनाएका छन् । गोली हान्ने सैनिकलाई सुरक्षा फोर्सले १७ घण्टासम्मको मुठभेडमा मारेको छ । फेसबुक लाइभ गर्दै उसले गोली हान्दा हान्दा औंला दुखेको बताएको थियो । उसले कोही पनि मृत्युबाट बच्न नसक्ने बताएको थियो ।स्वास्थ्य मन्त्रीले जानकारी दिए अनुसार ३१ जना घाइते भएका छन् । ती मध्ये १० जना गम्भीर छन् ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • ज्योतिपुञ्ज आवासीय माध्यमिक विद्यालयको २० औं वार्षिकोत्सवका अवसरमा रक्तदान सम्पन्न
  • इन्ष्टिच्युट फर हाउजिङ एण्ड अर्बन स्टडिजको इन्टरनेशनल एलमुनाइ बोर्डको उपाध्यक्षमा…
  • वालिङ र बिराटनगरबीचको खेल बराबरीमा सकियो
  • राप्ती गाउँपालिकामा विद्यालयको भौतिक तथा शैक्षिक सुधार गर्न बजेट विनियोजन
  • लुम्बिनी विकास कोष र नेपाल आयल निगम बीच सम्झौता
  • रोटरी र रोट्र्याक्ट क्लब अफ लुम्बिनी स्टार्सद्वारा ट्र्याकसुट वितरण
  • स्वर्गिय अनमी बिष्णुकला थापाको स्मृतिमा रु १ लाख रुपैया बराबरको…
  • डाइनामिक पब्लिक लाइब्रेरीको बुटवल शाखा गठन, अध्यक्षमा राजिब खनाल
  • विकसित राजनीतिक घटनाक्रमले आर्थिक सुधारको निरन्तरतामा नकारात्मक प्रभाव पार्दैन :…
  • संसद विघठनले देश राजनितीक अस्थिरता तर्फ धकेलियो : पौडेल