गुल्मी चारपाला सम्पर्क समाजको वनभोज सम्पन्न

१० फाल्गुन २०७६, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


सामाजिक उत्तरदायित्व बहन गर्दै अघि बढेका संघसंस्थालाई सरकारले सहयोग गर्नुपर्ने एक कार्यक्रमका वक्ताले बताएका छन् । गुल्मी चारपाला सम्पर्क समाज रुपन्देहीले शनिवार आयोजना गरेको वनभोज कार्यक्रममा बोल्ने अधिकांश वक्ताहरुले पहाडी क्षेत्रबाट यहां आइ कर्म गरिरहेकाहरु एक ढिक्का भएर संस्था स्थापना गरी सबैलाई जोड्ने कार्य गरेको बताए । एक भएर काम गरेमा मात्र सफलता प्राप्त हुने भन्दै उनीहरुले यस्ता संघसंस्था जोगाउने र विकास गर्ने दायित्व सरकारको पनि रहेकोमा जोड दिए । कार्यक्रममा महिला प्रेरित खेल खेलाइएको थियो । महिलाका लागि आयोजित चम्चा दौड प्रतियोगितामा माया खत्री प्रथम र सौजन्य कार्की द्धितीय भए । त्यस्तै हण्डीफोर प्रतियोगितामा नवराज थापा पुरस्कृत भए । उनीहरुलाई संस्थाका सल्लाहकार डिबी खत्रीले नगद पुरस्कार प्रदान गरे । कार्यक्रममा सल्लाहकारहरु हेमलाल शर्मा भुषाल, सावित्रा टण्डन, झविन्द्र कार्की, लक्ष्मण अर्याल, घनश्याम अर्याल, गोविन्द प्रसाद अर्याल लगायतको उपस्थिती रहेको थियो । समाजका अध्यक्ष होमनाथ ज्ञवालीको अध्यक्ष्रातामा सम्पन्न कार्यक्रममा कलाकारहरु नारायण विपी परियार, लालमाया थापा लगायतले मनोरन्जन गराएका थिए । कार्यक्रमका संयोजक तथा समाजका उपाध्यक्ष्रुा उषा खत्रीको स्वागतमा भएको कार्यक्रमको संचालन सचिव विकास टण्डनले गरेका थिए ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • सोमनाथ बाबा क्याम्पस सुनवलद्धारा बि।बि।एस। चौथो बर्षका विद्यार्थीहरुलाई विदाई ।
  • गणस्तरिय शिक्षाका लागि शिक्षकलाई तालिम
  • जुम्लाको तिला गाउंपालीका मा आगलागीबाट २५ घर जलेर नष्ट
  • कक्षा १२ को परिक्षाफल आउन अझ केही दिन लाग्ने
  • सुरु भयो कोरोना खोप अभियान
  • बुवाको स्मृतिमा शक्ति गौचनले तेस्रोपटक क्रिकेट प्रतियोगिता गराउँदै
  • कोरोना विरुद्धको खोप ‘कोभिसिल्ड’ बुधबार बिहान १० बजेदेखी लुम्बिनी प्रदेशका…
  • विघटन भएको प्रतिनिधिसभा पुनस्र्थापनाको कुनै संभावना छैन : अर्थमन्त्रि पौडेल
  • अदालतको काम संविधानको रक्षा गर्ने तथा व्यवस्थापिकालाई ठिक स्थानमा राख्ने…
  • पुर्वाग्रहबीना सदस्यता सिफारिस गर्न प्रेस युनियन रुपन्देहीद्धारा महासंघको ध्यानाकर्षण