गुल्मी चारपाला सम्पर्क समाजको वनभोज सम्पन्न

१० फाल्गुन २०७६, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


सामाजिक उत्तरदायित्व बहन गर्दै अघि बढेका संघसंस्थालाई सरकारले सहयोग गर्नुपर्ने एक कार्यक्रमका वक्ताले बताएका छन् । गुल्मी चारपाला सम्पर्क समाज रुपन्देहीले शनिवार आयोजना गरेको वनभोज कार्यक्रममा बोल्ने अधिकांश वक्ताहरुले पहाडी क्षेत्रबाट यहां आइ कर्म गरिरहेकाहरु एक ढिक्का भएर संस्था स्थापना गरी सबैलाई जोड्ने कार्य गरेको बताए । एक भएर काम गरेमा मात्र सफलता प्राप्त हुने भन्दै उनीहरुले यस्ता संघसंस्था जोगाउने र विकास गर्ने दायित्व सरकारको पनि रहेकोमा जोड दिए । कार्यक्रममा महिला प्रेरित खेल खेलाइएको थियो । महिलाका लागि आयोजित चम्चा दौड प्रतियोगितामा माया खत्री प्रथम र सौजन्य कार्की द्धितीय भए । त्यस्तै हण्डीफोर प्रतियोगितामा नवराज थापा पुरस्कृत भए । उनीहरुलाई संस्थाका सल्लाहकार डिबी खत्रीले नगद पुरस्कार प्रदान गरे । कार्यक्रममा सल्लाहकारहरु हेमलाल शर्मा भुषाल, सावित्रा टण्डन, झविन्द्र कार्की, लक्ष्मण अर्याल, घनश्याम अर्याल, गोविन्द प्रसाद अर्याल लगायतको उपस्थिती रहेको थियो । समाजका अध्यक्ष होमनाथ ज्ञवालीको अध्यक्ष्रातामा सम्पन्न कार्यक्रममा कलाकारहरु नारायण विपी परियार, लालमाया थापा लगायतले मनोरन्जन गराएका थिए । कार्यक्रमका संयोजक तथा समाजका उपाध्यक्ष्रुा उषा खत्रीको स्वागतमा भएको कार्यक्रमको संचालन सचिव विकास टण्डनले गरेका थिए ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • विद्यार्थीलाई दुई वर्षभन्दा बढी भिसा नदिने कानून ल्याउँदै अमेरिका
  • आज शनिबारको राशिफल
  • थाकस र थापस द्वारा श्रद्धान्जली कार्यक्रम सम्पन्न
  • सरकारले बलत्कारी बचाएको ने.वि.संघको दाबी
  • बिपत ब्यवस्थापन समितिको समुहले पहिरो क्षेत्रको स्थलगत अनुगमन तत्काल उद्धारमा…
  • नेपाली कांग्रेस वडा समितिद्धारा सम्मान
  • स्थानीय भन्छन् सुमित जस्तै ईन्चार्जको लहानमा खाचो छ
  • रुपन्देहीका शिब राज बेल्बासेको संयोजकत्वमा साझा युवा संगठन प्रदेश नम्बर…
  • प्रधानमन्त्रीका निजी चिकित्सक शाहलाई कोरोना संक्रमण
  • पहिरोबाट विस्थापित ३ परिवारलाई गुल्मी चारपाला रुपन्देही सम्पर्क समाजको सहयोग