शाइन बैंकका ग्राहकलाई सिद्धबाबा अस्पतालमा छुट

१२ फाल्गुन २०७६, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
1K Shares


बुटवल/बुटवलमा केन्द्रीय कार्यालय रहेको शाइन रेसुंगा डेभलपमेन्ट बैक लि. र सिद्धबाबा सुपर स्पेसलिस्ट इन्टरनेसनल हस्पिटल एण्ड रिसर्च सेन्टर प्रा.लि.बीच सम्झौता भएको छ । सम्झौतापछि शाइन रेसुंगा बैंकका खातावाल ग्राहकहरुले उक्त अस्पतालमा उपचार गराउंदा लाग्ने शुल्कमा १० प्रतिशत छुट पाउने भएका छन् । सम्झौतापत्रमा शाइन रेसुंगा डेभलपमेन्ट बैक लि.का प्रमुख कार्यकारी अधिकृत प्रकाश पौड्याल र अस्पतालका अध्यक्ष डा. शक्ति बस्नेतले आइतबार हस्ताक्षर गरेका छन् ।

सम्झौताअनुसार जनरल चेकजांच,फूल बोडी चेकअप,प्याथोलीजी, रेडियोलोजी र बेड चार्जमा बैंकका ग्राहकले १० प्रतिशत छुट पाउने अस्पतालका अध्यक्ष डा. बस्नेतले जानकारी दिए । क्षेत्रीयबाट राष्ट्रियस्तरमा स्तरोन्नति भएसंगै बैंकले ११औं वार्षिकोत्सवको अवसरमा आफ्ना ग्राहकलाई बढी भन्दा बढी सुविधा दिने नीति अनुसार अस्पतालसंग सम्झौता गरिएको बैंकका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत पौड्यालले बताए । यसअघि बैंकले नेपालगञ्ज मेडिकल कलेजसंग पनि यस्तै सम्झौता गरिसकेको छ । यो सम्झौतापछि बैंकका ७० वटा शाखा कार्यालयका चारलाख भन्दा बढी ग्राहक लाभान्वित हुने छन् । दुई अर्ब चुक्ता पुंजी रहेको बैंकको पुस मसान्तसम्म निक्षेप २७ अर्ब १२ करोड तथा कर्जा लगानी २४ अर्ब ३२ करोड रहेको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • भीरकोट-डायालोशिस,गर्भवती, दुर्घटना आदिका लागि नगरपालिकाले नै दिन्छ यातायात सुविधा
  • क्ञ्चनका सहकारीहरुले कर्जामा चैत्र महिनाको कुनैपनि शुल्क नलिने
  • कञ्चनका सहकारीहरुद्वारा राहत कोषमा १ लाख ७० हजार रुपैया आर्थिक…
  • राजनैतिक दलहरुद्धारा लकडाउनको कडाइका साथ पालना गर्न ध्यानाकर्षण
  • देविस्थान युवा क्लबद्धारा धुर्कोट जैसिथोकका केहि विपन्न परिवारलाई मास्क वितरण
  • सिरहाको गाउँपालिकामा निजि जग्गामा सडक बनाउने विषयमा बिवाद
  • स्थानीय सरकारका ताजा बजेटहरू र तिनीहरुको हालको अवस्था
  • शिक्षामन्त्रीले दिए अष्ट्रेलियामा रहेका नेपाली विद्यार्थीको अवस्था बुझ्न निर्देशन
  • स्वस्तिक सहकारी द्धारा राहातकोषमा सहयोग
  • बालबालिकालाई मनोरोग लाग्नबाट कसरी बचाउने