कार र्यालीमा चितवन उद्योग संघको सहभागिता

१२ फाल्गुन २०७६, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
19 Shares


भरतपुर/नेपाल भ्रमण वर्ष-२०२० लाई लक्षित गरी नारायणी नदीकिनारबाट लुम्बिनीसम्म बृहत् कार र्यालीको आयोजना गरिएको हो ।र्यालीको चितवन क्षेत्र नं।२ का प्रतिनिधिसभा सदस्य कृष्णभक्त पोख्रेल, प्रदेशसभा सदस्य घनश्याम दाहाल, विजय सुवेदी र भरतपुर महानगरपालिकाकी प्रमुख रेनु दाहालले संयुक्त रुपमा शुभारम्भ गर्नुभएको थियो ।
भरतपुर–लुम्बिनी कार र्यालीमा चितवन उद्योग संघको तर्फबाट अध्यक्ष राजु पौडेल, उपाध्यक्षहरु त्रिलोचन कँडेल, सूर्यप्रसाद न्यौपाने, मदन घिमिरे, युग राज वस्ती, कार्यसमिति सदस्यहरु मदन चिरञ्जीवी पोखरेल, बिष्णु प्रसाद पौडेल, जितबहादुर हमाल, गोपालप्रसाद गैरे, दिनुप कुमार बराल, दण्डपाणी भट्ट, रामचन्द्र अधिकारी, अमर घिमिरे, परमेश्वर भण्डारी, महिला उद्यमी मञ्चकी सदस्य दक्षिणा गैरे न्यौपानेलगायतको सहभागिता रहेको थियो ।

नारायणी नदीकिनारबाट निस्किएको ¥याली पोखरा बसपार्क, आँपटारी, बाइपास रोड, केन्द्रीय बस टर्मिन, चौबीसकोठी, पुलचोक हुँदै लुम्बिनी प्रस्थान गरेको थियो । पर्यटन प्रवद्र्धनको लागि निस्किएको र्यालीलाई छिमेकी जिल्लाको गैँडाकोट नगरपालिका, बुटवल उपमहानगरपालिका, लुम्बिनी विकास बोर्ड, लुम्बिनी नगरपालिकाले समेत स्वागत गरेका थियो ।भरतपुर महानगरपालिका भित्र रहेका मुख्य पर्यटकीय गन्तव्यहरु मेघौली, पटिहानी, बीसहजारी ताल, देवघाटधाम, ज्ञानेश्वर र सौराहा, उपरदाङगढी, सिराईसुली, सङ्घीय सरकारको १०० गन्तव्यमा सूचीकृत बीसहजारी ताल, पटिहानी तथा बागमती प्रदेश सरकारको १० पर्यटकीय गन्तव्यहरुको प्रवद्र्धन गर्ने उद्देश्यका साथ शुरु भएको ¥यालीमा जनप्रतिनिधि, उद्योगी व्यवसायी, पत्रकार, पर्यटन व्यवसायीलगायत पाँच सयभन्दा बढीको सहभागिता रहेको जनाइएको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • भीरकोट-डायालोशिस,गर्भवती, दुर्घटना आदिका लागि नगरपालिकाले नै दिन्छ यातायात सुविधा
  • क्ञ्चनका सहकारीहरुले कर्जामा चैत्र महिनाको कुनैपनि शुल्क नलिने
  • कञ्चनका सहकारीहरुद्वारा राहत कोषमा १ लाख ७० हजार रुपैया आर्थिक…
  • राजनैतिक दलहरुद्धारा लकडाउनको कडाइका साथ पालना गर्न ध्यानाकर्षण
  • देविस्थान युवा क्लबद्धारा धुर्कोट जैसिथोकका केहि विपन्न परिवारलाई मास्क वितरण
  • सिरहाको गाउँपालिकामा निजि जग्गामा सडक बनाउने विषयमा बिवाद
  • स्थानीय सरकारका ताजा बजेटहरू र तिनीहरुको हालको अवस्था
  • शिक्षामन्त्रीले दिए अष्ट्रेलियामा रहेका नेपाली विद्यार्थीको अवस्था बुझ्न निर्देशन
  • स्वस्तिक सहकारी द्धारा राहातकोषमा सहयोग
  • बालबालिकालाई मनोरोग लाग्नबाट कसरी बचाउने